Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy fiú aki lassan egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki lassan egy éve nagyon bejön. Évfolyamtársam. Hogy hívjam fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már, hogy szemeztunk. Sulin kivul is ossze szoktunk futni az uszodában hiszen vizilabdázik én pedig úszok. Ott is el szoktuk kapni egymas tekintetét meg mar egyszer kétszer köszöntünk is egymásnak, de a koszonesekkor mindig volt velem valaki akivel joba volt.. Egyik edzőstarsam neki volt edzodtarsa meg tobb fiú baratom is csapattársa. Es mikor valamelyikukkel voltam akkor voltak ezek a koszonesek. Mi a véleményetek? Mit tegyek?

2020. aug. 24. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:
89%

"Hogy hívjam fel magamra a figyelmét?"

Oda mész hozzá. Szia! XY vagyok. Megiszunk valamit?

2020. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!