Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez miért van? Nem értem.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Nem értem.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok súlyemelő és még sosem volt barátnőm ezért néhány ismerősöm/haverom sokszor azt a megjegyzést teszi hogy meleg vagyok.

Ha valakinek nincs barátnője az meleg??? De hogyha valaki a fiúkat szereti az akkor mi?

Sosem ment a csajozás egyszerűen túlságosan erőltetettnek tűnik a beszélgetés egy vadidegen lánnyal akit csak úgy leszólítok. Meg, miről beszéljek vele a politikáról, az időjárástól, vagy a koronavírusról, vagy mondjam neki azt hogy szép vagy? Amire az lenne a válasz hogy köszi aztán pedig néma csönd.

Az osztályból több lánnyal is beszélek de osztálytárssal nem akarok kapcsolatot+nem nagyon tetszenek(csúnyák).

Tudom magamról hogy jóképű vagyok és többen is mondták már (ez nem önfényezés) de így mit sem ér + izmos és sovány vagyok nagyon jó súlyemelő eredményekkel.

a kezdeményezés az nem lenne gond, discoba simán odamegyek 2-3 lányhoz és megtáncoltatom őket, mert előtte ittam egy keveset és a gátlásaim teljesen eltűntek arra a jó néhány órára, de ez való életben nem működne.

Jó néhány lánynakv tetszettem (aki nekem is tetszett)

már, a tekintetükből egyszerű leszűrni, de ha odamennék biztos hogy csak szerencsétlenkednék és oda lenne a vonzalma, de hát ha olyan lánnyal beszélek aki tetszik egyszerűen még annyira sem tudok szóhoz jutni.

Már 2 lánynál bepróbálkoztam egy kis beszélgetéssel az egyiknél 2 hónapig tartott (nem volt semmi közeledés)

A másikkal meg 4 napig kb.(itt sem)

Tehát valami tipp vagy valami?

(Nem azért szeretnék barátnőt mert néhány ismerős/haver olyan megjegyzéseket ez két külön kérdés.)



2020. aug. 24. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:
78%

Adnék pár hasznos tippet:

- Szállj le a magas lóról, meg a "tudom magamról nagyon jóképű vagyok" a nők nem szeretik az öntelt figurákat.

- Szép-szép a súlyemelő eredmény, elismerésem, de az ismerkedésnél, vagy az ágyban semmire sem mész vele, nem azt fogja a nő díjjazni hogy aztaaaa' 120 kg-t szakítasz, hanem azt hogy mennyire voltál figyelmes.

- Igen, pontosan! Beszélgess velük "akármiről" nem a téma a lényeg, hanem a kommunikáció. Idővel majd megtanulod irányítani a társalgást, addig meg gyakorold a könnyed, laza "dumcsit".

- Ha nem akarsz ismeretlenekkel akkor udvarolj ismerősnek.

- Meríts erőt abból amikor ment és eljutottál valameddig, no para, csak lazán :)

2020. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!