Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy random sráccal elkezdte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy random sráccal elkezdtem streakelni két napja, de még nem írt, van esély hogy fog?

Figyelt kérdés
A képeken amit küld nagyon helyes, én is küldtem neki de semmi, reméltem hogy ír. Az a baj lehet ilyen nőcsábász. De hogy vehetném rá hogy rámírjon? Vagy ha nem akar úgyse fog és engedjem el?
2020. okt. 12. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Túlfilózod
2020. okt. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
71%
Az élet nagy problémái
2020. okt. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszok?
2020. okt. 13. 12:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem írsz neki te? Amúgy mindenre van esély, de ha te írsz akkor biztos kialakul egy beszélgetés.
2020. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Félek ráírni mert mi van ha van barátnője csak épp nem küld vele képet és akkor látná hogy írtam neki amikor vele van. Na meg azt se tudnám mivel írjak rá.

De ha lenne barátnője csak küldene olyan streakeket amin vele van nem? Vagyis én ha lenne barátom biztos küldenék

2020. okt. 13. 20:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyi, ha van barátnője és ennyi miatt a kapcsolatuk tönkre megy akkor nem volt elég erős. Nyugodtan írj rá! Bátorság :) Ha van barátnője max megmondja és kész.
2020. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és 4. voltam.
2020. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem kicsit se filózza túl. én régebben bejelöltem snapen 10 palit és abból lett egy sraccal 2 hónap beszélgetés, majdnem összejöttünk, de kiderült, hogy barátnőm ismeri és láttam rajta, hogy amikor elmeséltem neki mindent, hogy hogy becéz meg minden már lattam rajta, hogy rosszul esett neki ugyhogy offoltam a sracot, ugy h megbeszeltem vele. azóta joba vagyunk meg minden. nyugodtan írj ra a sracra. ha latod h nem érdeklődik nagyon, akkor offold, lépj túl. ha van baratnője, akkor ra jossz egy idő után, gondolom csak el mondja:) szerintem legyél kedves és laza, ne irj tul hosszú dolgokat, mert arra nem tud olyan valaszt adni, amit remelsz, és aggódnál. pl.

te- szia/sziaa/szijja/szija stb

ő- helo/szia/stb

o- lehet rákérdez, vlamire ha nem akkor irhatod h mizu/hogy vagy stb

amugy hany eves vagy? nem kell feltetlenül ideirnod irhatsz privibe és segíthetek az első lépéseknél. a többi meg majd maagától jöm:))

2020. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó! köszönöm szépen, mostanában alig küld képet szóval teljesen elment a bátorságom attól hogy ráírjak, de talán később.

Egyébként te ismeretlenül jelöltél be random 10 palit snapen vagy hol találtad őket? És csak rájuk írtál simán?

2020. okt. 16. 18:36
 10/10 anonim ***** válasza:

aha ugyse ismernek:)

amugy jo mert meg most is streakelek velük és helyesek khmm...

és ramirhatsz privibe h ne itt kelljen megdumizni az egészet:D

2020. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!