Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17-18 évesek! Ti hogy ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-18 évesek! Ti hogy ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés

17 vagyok és egyszerűen nem találok pasit magamnak, nem tudom hol lehet, instán, buliban? Hol? Légyszi meséljétek el hogy ti hogyan! Főleg ha ilyen váratlanul, pl leszólított valahol stb! Illetve tanácsokat is várok.

L


2020. okt. 29. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Osztálytárs volt
2020. okt. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az sajnos nálam nem játszik
2020. okt. 29. 21:03
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Én facen egy csoportban ismertem meg, de nem ilyen barátkozós-ismerkedős cuccban. Csak úgy bejelöltem, mert szimpatikus volt, később alakult csak ki, eleinte nem is gondoltam volna, hogy a végén kapcsolat lesz
2020. okt. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
és csak úgy rá is írtál?
2020. okt. 29. 21:58
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
A csoportba kitett valami vicceset, én reagáltam rá, beszéltünk pár szót, szóval szimpatikusnak tartottam, aztán rám írt, és beszélgettünk, de csak haveri szinten
2020. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Amiket írnak az a tini kapcsolatok 2%-át teszi ki, tinderen kell szerintem, én is azt tervezem majd, mert nem vagyok egy random vad idegenekhez oda sétáló típus, illetve ha meg is tenném, kitudja milyen alakhoz megyek oda? Így neten a legjobb megoldásnak a tinder tűnik. Nekem az is furcsa, hogy valaki insta/facebookon csak így rá ír valakire és abból lesz is valami. Ha mégis az nem két napos folyamat. :P
2020. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Valóban nem két napos folyamat, és ahogy mondtam is, nem kapcsolatnak indult. Így még ritkábban jön össze bárkinek is, hogy "na, ráírok erre a csajra"

A tindert én nem úgy ismerem, mint a komoly kapcsolatok lelőhelyét :D

2020. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Hát pedig sokan ott találnak rá, ha van szemed és egy kevés agyad, könnyű kiszúrni már a képek/bemutatkozónál valakiről, hogy nagyjából milyen, aztán meg beszélgetés/tali megismered és ha jónak tartod van egy kapcsolatod. Ha nem akkor meg ráhagyod. :D
2020. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%

Tinder a vesztesek társkeresője, akiknek kell egy kis ego boost :D

Aki szimpatikus, oda kell hozzá menni.Mi olyan nehéz ebben? :D

2020. okt. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy vad idegenhez hülyeség odamenni. Főleg ha közben a párjával beszélget éppen a telefonon ami ügye minden ember kezében alapvetően ott van. :D
2020. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!