Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti nem gondoltok arra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti nem gondoltok arra hogy a pasitok mit gondol mikor ti megosztottok az interneten egy test mitogatós vagy egy k.vvás képet?

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 00:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha a srác törődne ezzel, vagy nem tetszene neki, akkor nem a csaj pasija lenne.
2020. nov. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Kit erdekel mit gondol?
2020. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Akinek ilyen barátnője van, az tuti büszke rá és menőnek gondolja. Különben eleve nem ilyen barátnőt választott volna. Sőt, az is lehet, hogy pont ezért figyelt fel rá, pont egy ilyen kép tetszett meg neki.

Én semmilyen képet nem teszek fel, csak néha családi, baráti összejöveteleken készült képeken megjelölnek. Normális ruhában és normális állapotban :)

2020. nov. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#2 te is egy netribi vagy. :)
2020. nov. 11. 10:07
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem vagyok netribi, rólam meg bikinis kep sincs fent se hasonlo ugyhogy ez nem talált 😃

Szimplán nem ertem, hogy a lányok akik ezt csináljak miert kene ahhoz alkalmazkodniuk, hogy mit gondol mas? Ha a parjarol van szo gondolom látta ezeket a képeket mikor megismerkedtek. Ezert nem vagom, hogy ki a fenét erdekel, hogy ki mit gondol? Kis butus ❤️

2020. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ha a pasidnak nem tetszik amit csinálsz de nem mondja mert nem akar meg bántani vagy valami, akkor mivan?
2020. nov. 11. 13:50
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
6: Ha a pasinak nem tetszik, akkor eleve nem jön össze olyan lánnyal.
2020. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Akkor nem jon össze ilyen kaliberű lánnyal egyrészt, másrészt meg nema gyereknek anyja sem érti a szavát.

Netribi voltam megint ✌🏻

2020. nov. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kvák
2020. nov. 11. 17:50
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Sírok 😂😂😂😂😂😂😂
2020. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!