Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti nem gondoltok arra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti nem gondoltok arra hogy a pasitok mit gondol mikor ti megosztottok az interneten egy test mitogatós vagy egy k.vvás képet?

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 00:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Azok vagytok mind
2020. nov. 11. 18:51
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
Szomorú nagyon igen :(((
2020. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
vagod tesom csajom kirak egy melltartos kepet vagy egy edzes utanit aminek kitolja a popsijat engem nem erdekel engem az is csak beindit erted en buszke vagyok ra es hat legyenek ram irigyek az ocskosok
2020. nov. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13 vagy csak kiverik rajta és lementik
2020. nov. 11. 23:45
 15/16 anonim ***** válasza:
Én az ilyenektől undorodom, mármint ha egy idegen ember ilyen képeket látna rólam akár bikiniben, akár egy köntösben... Én rosszul leszek, ezért sem szoktam ilyeneket felrakni, ha meg van egy kép amin úgy érzem hogy jól nézek ki akkor azt a barátomnak elküldöm de az se biztos. Ő pedig örül neki szóval neki ilyenkor mindegy.
2020. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#15 végre egy normális és értelmes lány. :)
2020. nov. 13. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!