Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van aki a karantén alatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki a karantén alatt talált szerelemre?

Figyelt kérdés

Kezdem kicsit reménytelennek érezni a helyzetet, amúgy is nehéz új emberekkel ismerkedni mert inkább a személyes ismerkedés szeretem, mint neten egy vadidegennel beszélgetni. De most megint karantén és úgy érzem még jó ideig egyedül maradok. Esetleg valakinek van ennek ellenére sikersztorija, vagy bármi tanácsa/tapasztalata?


17/L



2020. nov. 11. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Sikersztorival nem szolgálhatok sajnos, de volt, hogy a járvány kirobbanása után találkozgattam egy lánnyal. Egész pontosan háromszor, nyár vége felé. Aranyos, csendes teremtés volt, de olyan rossz volt a kedve és az önbizalma 0-24-ben, hogy még én se tudtam rajta segíteni. Pedig próbáltam változatos lenni, mind hiába. Őt egyébként itt ismertem meg ezen az oldalon. De azóta én is úgy vagyok az ismerkedéssel, hogy neten baromi nagy zsákbamacska, főleg ezen az oldalon. Bár ki tudja, mert már értek meglepetések több felületen...


Személyes ismerkedésre egy jó ideig nem lesz esélyünk. Én is gondolkodtam, hogy teszek ez ellen ilyen-olyan módszerekkel... De végül rá kellett jönnöm, hogy nincs jó helyszín ismerkedésre. Azon múlik minden, hogy az ember jól kap-e el egy random helyzetet az utcán, vagy valami közösségi helyszínen. Iskolában örök patthelyzet az ismerkedés, akiknek sikerül, azoknak szerencséjük van. De az biztos, hogy nem külsőn múlik ott sem.


Lényeg az egészből, hogy legalább a jó idő visszajövetelééig (április környékére) reménytelen kategória ez az ismerkedés nekünk. Nagyon azt rebesgetik, hogy akkortájt lesz vége a járványhelyzetnek. Szerencsések azok, akiknek van egy barátnőjük/pasijuk, és tök jól el tudják magukat foglalni közösen a meleg házban. Sajnos akik egyedül maradtak, kénytelenek másképp megélni ezt az időszakot. Bár bevallom, amikor nem volt még járvány, akkor se nagyon foglalkoztam az ismerkedéssel...


19/F

2020. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Innen ismertem meg egy lányt én is nyáron és nekem az elutasítása benzin volt a tűzre.

Olyan 180 fokos fordulatot vett az életem azután, hogy csak megköszönni tudom annak a lánynak, hogy kihúzott középszerűség poshatag mocsarából.

Azóta nyitott vagyok ismerkedésre és ha van rá alkalom, megteszem az első lépéseket.

Mondjuk itt gyakorin beszélgettem 2 hete pár lánnyal, akik magukat világot látott filantróp polihisztornak gondolták, aztán még a fővárosból ki nem léptek.


19/F

2020. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
A járvány kitörése óta 6 lánnyal feküdtem le, ebből 2 volt kapcsolatnak nevezhető. Nyitottnak, határozottnak kell lenni és a kinézet sem utolsó :)
2020. nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én első hullám alatt kezdtem beszélni a párommal, mihelyt vége lett találkoztunk, azóta is együtt vagyunk. Ha nincs járvány valószínűleg nem beszélek vele annyit és nem találkozunk mert képek alapján nem volt az esetem.
2020. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Járvány nincs. karantén sincs, kedves, a helyzetet úgy hívják, hogy zárlat. Mint a börtönben. Nem véletlenül hívják így.
2020. nov. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ostobak pedig mindog vannak
2020. nov. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!