Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretném megérteni a 16-18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megérteni a 16-18 éves fiúkat. Hogy gondolkoznak? Hogy gondonak egy lányra vagy nekik mit jelent egy alakuló kapcsolat?

Figyelt kérdés
helo fiuk segitseg! elmondjatok hohy ti hogy gondolkoztok az egesz ismerkedesről hogy gondoltok a lányokra meg ugy összességében hogy gondolkodnak a fiúk?

2020. nov. 13. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Ahogy a lányoknál is.
2020. nov. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nálad pl?
2020. nov. 13. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Nyílván nem ismerem minden kortársamat, ezért csak legfőképpen a saját, illetve, a többi sráccal való beszélgetésekből indulhatok ki.


Saját gondolkodásom(18F):

Úgy gondolom, hogy a lányok megérdemlik, hogy szeretve és tisztelve legyenek, sokkal kisebb arányban vannak köztük naplópók, céltalanok stb.

Azokat is meg tudom érteni, akiknél a kapcsolatban szerepet játszik a pénz (bár ettől függetlenül nem tartom egészségesnek pl. egy 20 és egy 40 éves ember kapcsolatát)

Ismerek olyan lányokat, akik ebbe a koroszályba tartoznak és sokkal korunkbeli fiúnál is éretlenebbek.


Ismerkedésről:

Mit gondolok?

Szerintem a lényege, hogy megnézzük mennyire egyezik az értékrendünk, mert ha az egyik pl. vallásosan nevelné a gyerekét, a másik pedig ateistának, az komoly konfliktus lehet; meg az is, ha az egyik majd 5-6 gyereket a másik 0-2-t szeretne stb.


alakuló kapcsolatról:

Ha szimpatikus nekem egy lány, akkor megpróbálok valami aktuálisról beszélgetni vele (nem időjárás vagy politika) és aztán megismerni egymást.

Még senkivel nem volt kapcsolatom(tehát a beszélgetős szintnél elhalt a dolog), úgyhogy nem tudom, hogy a járás személyesen milyen, viszont a korombeliek 90+%-a nem házasodik majd össze.


A kortársaim:

Szerencsés vagyok, mert olyan környezetben élek, ahol az ismerőseim próbálnak erkölcsösek lenni, nem alázzák meg a lányokat, nem perverzkednek, próbálnak sok időt együtt tölteni.

Aztán nyílván vannak olyanok (valszeg a többség), akik csak szexelni szeretnének.

2020. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Előző vagyok, fontos még, hogy csak olyan lánnyal próbálok meg összejönni, akit el tudok később képzelni a feleségemként.(Ezt tanácsolom neked is)

A másik fontos dolog, hogy inkább leszek egyedül boldog, mint úgy együtt valakivel, hogy boldogtalan vagyok

2020. nov. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

#4-es

Én is így voltam vele, ahogy te

Ő volt a mindenem, közös életét terveztem vele és 3 hete szakított, sokkal jobban fáj, úgyhogy javaslom ne tervezz ennyire előre, maximum a közeli jövőre

19f

2020. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%

#5-ös

Ha nem tervezek eléggé előre, akkor biztosan nem tart sokáig(ha igen, akkor se biztos, de legalább van rá esély), mivel amikor a házasság lenne a következő lépés, akkor elakadnánk.

2020. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!