Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 20-25 év körüli srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20-25 év körüli srác hogyan gondolkozik, min jár az esze? Akarnak komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A kérdésben említett nemű és korcsportú e,berek válaszát várom legfőképp. Mindez általánosítás, de azért kíváncsi vagyok. Előre is nagyon köszönöm a valaszokat, az ertelmesen megfogalmazott válaszokra megy a zöld kéz?
2016. febr. 21. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem van, aki igen. Én csak komoly kapcsolatot szeretnék.
2016. febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hany eves vagy?
2016. febr. 21. 22:07
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
25 éves már családalapításon gondolkozik (normál esetben), máert már felnőtt. 20 ves épp elvégezte az iskolát, már dolgozik és gondolkozik a hosszútávú kapcsolatokon, a tartós megélhetés lehetőségén. 21F
2016. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
van aki igen, van aki nem. Csak Mo-n több százezer, világszerte több száz millió férfiról beszélünk, aki ebbe a kategóriába tartozik. Nem gondolhatod hogy erre van valami általános szabály. :) Van aki már 20-22 évesen házas és gyerekeket terveznek, van aki 40 évesen is a fiatal pipiket kergeti.
2016. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 mondjuk ezzel nem értek egyet, a többség inkább 25 évesen végzi el az iskolát (hiszen a 21. században járunk), és ennek megfelelően épp nulláról indítja a karrierjét.
2016. febr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon a válaszokat !
2016. febr. 21. 22:17
 7/11 anonim ***** válasza:
20 vagyok. Igen akarok komoly kapcsolatot, de akivel én szeretném nem lehet, és még nem találtam mást akivel egy dugásnál többet el lehetne képzelni...
2016. febr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22 éves éves srác vagyok és nekem volt egy komoly 3 éves kapcsolatom, ami 5 hónapja ért véget. Én már nem vágyom, a nagy kalandozásokra, inkább a biztos pontot keresem. Nem arról van szó, hogy holnap megakarok nősülni, mert nem, de a hosszú távú kapcsolat érdekel, nem pedig a keverés-kavarás. Épp ezért vagyok gondban, mert olyan szakon tanulok, ahol ismerkedni nem könnyű, a bulikban lévő lányok pedig nem ugyanazt szeretnék, amit én. Igazából én személy szerint egy 18-19 év körüli lánnyal lennék boldog, aki éretten és egyben nem éretten viselkedik. Talán majd lesz ilyen... de igen én ezeken gondolkodok, meg a jövőheti zh kérdéseken ;)
2016. febr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:D miben ne gondolkozzon éretten és miben igen?
2016. febr. 22. 18:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Én szeretek poénkodni és többször vagyok komolytalan, mint komoly 22 éves létemre. Persze rendesen tanulok az egyetemen, elvégzem amire megkérnek, nem komolytalankodom el a fontos dolgokat, de sok mindenen csak nevetek vagy poént csinálok belőle. Volt már, aki megjegyezte, hogy ez nem jó :) De szerintem meg, ha mindent komolyan vennénk megőrülnénk. Csak ezért mondtam, mert találkoztam olyannal, aki nekem túl komoly. Én örökké nevetek, viccelek és örökké pozitív vagyok ;) Komoly pedig abban, hogy ha még is mélyen kell beszélni valamiről, akkor viszont váltsunk stílust és komolyan lehessen vele beszélni dolgokról vagy épp érzésekről, éretten.
2016. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!