Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17 évesen hol ismerkedjek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen hol ismerkedjek? (lent kifejtve)

Figyelt kérdés

Nem konkrétan az élethelyzetemből adódóan, egyszerűen nincs lehetőségem találkozni bárkivel is. Mármint társkeresőre nem regisztrálhatok, mert nem vagyok 18. Az első pasimhoz három elvárásom van: legyen nálam magasabb, idősebb, és nehezebb. Tehát a suli kilőve: osztálytárssal nem jövünk össze, a végzősök meg készülnek az érettségire, van jobb dolguk is. A korosztályomnak az összes szakkör, különóra, stb. 18 éves korig van, tehát a résztvevők nagyrésze megint csak fiatalabb nálam.

A többi talán tényleg személyes (nem nagyon szeretem a sportokat, eddig csak a zumba és a lovaglás jött be - mindkettőn túlnyomórészt nők vannak; buliba nem járok, mert nem bírom a hangos zenét és a tömeget, ha valakivel meg ott találkozom, az szereti az előbb említetteket.)

Nem arról van szó, hogy görcsösen találni akarnék valakit, de azért az elég rosszul hangzik, hogy gyakorlatilag nincs is hol.



2020. nov. 16. 22:26
1 2
 11/14 SIDLER22 ***** válasza:

Pont az egyik előző kérdésben írtam le, hogy miért nem lehet ilyen lányokat találni akik nem járnak bulizni és mégis akarnak pasit :D

Erre tessék itt van. Akkor mégis csak lehet esélyem. Csak a társkeresési problémák kategóriában kell keresni.

2020. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

8-as: Jó, talán nem pontosan írtam le, de tök esélytelen. Soha nem találkozom velük, nulla kapcsolatom van az iskolatársaimmal, egy iskolába járunk, de még a nevüket sem tudom, vagy ilyesmi... Jó, talán nem kizárt, de elég kevés esélyem van rá...

10-es: A kérdést szándékosan általánosan tettem fel, mert nem arra vagyok kíváncsi, hogy konkrétan velem mi a baj, hanem, hogy a párok az én életkoromban hogyan ismerik meg egymást. Nem konkrét segítséget kértem, csupán az elmélet érdekel, aztán eldöntöm magam, hogy mit kezdek vele.

2020. nov. 18. 11:22
 13/14 anonim ***** válasza:

" legyen nálam magasabb, idősebb, és nehezebb."

Hihetetlenül alacsony az elvárásod. Ebből HOVA adnál le? HOVA?

Te egy indiai kis kunyhó vagy, én pedig egy felhőkarcoló, ha az elvárásainkat hasonlítjuk össze. Ha így állsz egy férfihez, s nincsenek belső elvárásaid, akkor számíts arra, hogy rossz embereket fogsz kifogni. Rengeteg fiú van, és szűrnöd kell, ezért olyan elvárásokat kell helyezned eléjük ami szükséges ahhoz, hogy JÓ kapcsolatod legyen, és nem ahhoz, hogy LEGYEN egy kapcsolatod amit elvállalsz. Érted a különbséget?


Nem mindegy, hogy az a cél, hogy legyen valakid, vagy az, hogy ha valakivel vagy, az jó legyen - mert akkor olyan ember is kell, akivel lehet jól lenni.


"Ha azért nem fogok találni senkit magamnak, mert nincsenek az országban átlagos, vagy annál magasabb, normális súlyú, vagy annál nehezebb ~17-19 éves fiúk"

Hát ha így nem sikerülne neked, lelőném magamat, mert lehetetlen h így ne találj magadnak valakit.


"Nem konkrétan az élethelyzetemből adódóan, egyszerűen nincs lehetőségem találkozni bárkivel is."

Most plusz karantén is van. Ha meg netes ismerkedésre nyitott vagy, akkor végigdarálod a neten az embereket. Anotalk: 350 férfi és 60 nő van fent átlagosan. Lépj be nőként és darálhatod a férfiakat, pár mondat után már megítélhető, hogy normális -e (pl. nem tud írni, szexuális predátor, stb), ha nagyon vágysz valakire.


Másik: Gyakorit olvasgatod, kiírsz kérdést, ki akar ismerkedni veled (s leírod, te milyen vagy), és a válaszokra reagálsz és beszélgetsz velük.


Rengeteg nyitott férfi vállalkozó lenne. A férfiakkal ellentétben sokkal nagyobb előnyöd van ez miatt, mert nagyon sok a kínálat a számodra, plusz az elvárásod a gödör alján van. Azt nem tudom, milyen minőségű férfiak, mert nem voltam a nő szerepében sosem, de ahogy szoktam látni gyakorin, vannak azért normálisabbak is bőven.


Nem tudom, kell e még kifejteni valamit.

2020. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi a nagyon hosszú választ!

Talán van több elvárásom is, de azzal én magam sem vagyok tisztában. Anotalkot rendszeresen használom, de nincsenek normális emberek, akik meg is adják az elérhetőségüket, és igazuk is van. Próbáltam, tényleg, volt, akivel cseréltem instát/snapet: amíg anotalkon normálisnak tűntek, aztán a harmadik üzenetben meztelen képet kértek. Itt, gyakorin meg egy idő után nem válaszolnak.

És igen, elsőre nem fontos nekem egy jó kapcsolat, bevallom. Csak tudni akarom, milyen, érezni akarom, hogy kellek valakinek. Igen, egy hormontúltengéses tinédzser vagyok, aki ehhez még önbizalomhiányos és introvertált is. Elsőre bőven elég lenne egy pár napos - egy hetes, nagyon nem komoly kapcsolat, hogy ne értékeljem túl a dolgot, és érezzem magam értéktelennek. Nem életem szerelmét akarom megtalálni, csak az érzést, hogy nem egyedül fogok meghalni 20 macskával, mert nem kellek senkinek.

Oké, ez nagyon borzasztóan hangzott, de ez van. Érdekel, hogy mások, akár ugyanez, akár más a céljuk, hogyan találnak párt, hogy velem van a baj, vagy a módszereimmel.

2020. nov. 20. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!