Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ritka, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka, hogy egy tizenéves srác az ilyen duci lányokért van oda?

Figyelt kérdés

Én ilyen ízlésű vagyok, és "duci" alatt nemcsak picit teltet értek.


Hogy szemléltessem, nekem kb. ennek a modellnek a "teltsége" ami legjobban tetszik (ő elvileg 170 cm/85 kg):

[link]


Az ismerőseim közül is az ilyesmi lányok jönnek be a legjobban.


A visszajelzésekből úgy látom, hogy ez elég ritka álláspont. Mennyire lehetünk kisebbségben? Tízből egy, százból egy srác gondolkodhat így? Vagy csak nem hangoztatják? Ti mit tapasztaltok?


(Csak kíváncsi vagyok).


18/F



2020. nov. 18. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát de rajta tök jól oszlik el a zsír. Van segge, van melle. Általában a körte alak jól néz ki.
2020. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Ő egy arányos, formás nő. Husi, de nem kövér. Szerintem sokaknak tetszik. Illetve nem lenne kizáró ok az alkata, ha valaki megismeri és megtetszik neki.
2020. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy mennyire ritka, de húú.. nálam az ilyen nők 10/végtelen, szerintem eszméletlenül jól néznek ki a teltebb nők, jobban mint a karcsúak.
2020. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem sok mindentől függ, hogy kinek mi tetszik, legtöbbször élethelyzet dönt a szerelembe esésről. Vagyis én így tapasztaltam.

Van amikor jobbnál jobb csajt utasítok vissza, de van amikor annyira szenvedősen vagyok egyedül, hogy nagyon megtetszik egy hozzá hasonló lány is, csak legyen mellettem. xd

2020. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
#4 ez nem szerelem, még csak tetszés sem, csak szimplán magányosnak érzed magad. :D
2020. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Tudom, azzal kezdtem az egészet, hogy nagyrészt ez dönt az egészről. És gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Ezért látod azt az utcán, hogy valakiben nincs semmi előnyös külsőre, mégis van társa. :P
2020. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 October15 ***** válasza:
100%
Konkrétan ő nekem annyira nem... de a koncepciót amúgy adom. Mondjuk nekem vörös hajjal kb 1 jobban szituált kutyát eladsz szóval... XD
2020. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
81%
Hát, nekem pl a 170 centi tök ok, csak mellé mondjuk legyen csak 65 vagy 70 kg.
2020. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 rudesz2 válasza:
Szerintem jó
2020. nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én már tizenéves koromban is a nála teltebb nőkre gerjedtem. :'D Amúgy jó bőr, nem rugdosnám ki az ágyból...


28/F

2020. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!