Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összezavarja saját magát vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarja saját magát vagy tudja mit akar? Segitséget kérek.

Figyelt kérdés
Volt/van egy fiu akivel már kb 1honapja ismerkedünk. Ugy kezdtünk el ismerkedni hogy kijelentette hogy szeretné elfelejteni az exét ezert keres valakit aki ebben segít neki és elfelejtetti vele. Ebben az egy honapban nagyon sokat voltunk randizni es hat persze megtörtent aminek megkellett. Nagyon sokszor aludtunk egyutt összebujva meg mindenhol ugy viselkedett velem mint ha egyutt lennenk. Fogta a kezem az utcan, csokoloztunk mindenki elott meg stb. Viszont egy idő után kijelentette hogy nemtudja mit szeretne tőlem ezért legyünk barátok de azért ezt így ugyan úgy folytassuk csak mar levan tisztazva hogy nem leszunk egyutt soha. Belementem mert ugy voltam vele hatha meggondolja magát vagy valami. Volt hogy párszor szoltam neki hogy rosszul esik hogy ezt csinalja vagy hogy ilyen formaban es sose lesz semmi akkor nagyon osszevesztunk. Viszont az utolsó talalkozásnál nálam voltunk átjott hogy beszeljuk meg. Viszont en epp menstrualtam es nem szoltam neki.nyilvan azt gondolta ha meg vagyunk a beszelgetessel majd nyomunk egy bekito sexet. Viszont en ezt nem nagyon engedtem mert szamomra nagyon megalazo ha egy not meg ilyenkor sem hagynak es megdugnak amikor az ő ideje van. Szoval fogta magat feloltozott es megsértődve haza ment azzal az utolso mondattal hogy soha tobbet nem szeretne talalkozni. Nemtudom mit kéne ilyenkor tennem mert nagyon kedveltem viszont nem erre vágyok hogy csak kihasznaljon. Valaki tud tanacsot adni mit kene tennem?

2020. nov. 18. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem erre vágysz, akkor miért kérdezel bármit is ? Ha számít a véleményem, szerintem már rég kihasznált, de a te életed. Aki ilyenekbe megy, nem tudom mire számít, ha esetleg gyerek után mondta volna, hogy na akkor ez nekem mégsem megy, akkor most amiatt lennél kibukva? Inkább örülj annak, hogy csak ennyire használt ki. :S
2020. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 October15 ***** válasza:
63%

Hát először is növessz agyat... XD Ha egy pasi van akkora kretén állat, hogy még be is vallja, hogy te figyu csak arra kellesz, hogy ne az exemen kattogjak akkor legalább annyi eszed legyen, hogy jelezzen az agyad, hogy hahó ez nem a szürke ötven árnyalata, hogy a 3. rész végére jófiú lesz... XD XD XD


Isten fszom... annyira szeretnélek sajnálni de olyan nehéz úgy, hogy hülyébb vagy a kutyámnál, pedig hidd el amstaff... nem kifejezetten okos.

2020. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!