Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar jönni randizni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar jönni randizni?

Figyelt kérdés
Kihívtam egy csajt randizni (hétfő óta beszélgetünk egymással), de nem akar kijönni, mert nem szeret ismerkedni. Most eléggé lehangolt lettem emiatt, folyton visszautasítanak. Sosem lesz már csajom? :( mit tegyek?

2020. nov. 19. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

1. lesz csajod

2. Igen, ez k.va lehangoló, de ne magad okold, valszeg tényleg nem akar ismerkedni.

3. Nem jelent semmit, hogy mennyit és hogyan beszélgettek, a nők soha nem küldenek dekódolható jeleket. Szóval emiatt se edd magad.

Keress másik nőt.

2020. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok


Annak se nagyon lehet csaja aki lepontozott :D Savanyú a szőlő látom :D

2020. nov. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 October15 ***** válasza:
68%
Hát mert nincs kedve ismerkedni meg mert nem tudom feltűnt-e de mostanság gyorsabban esik az ország lakosság száma mint Venezuela GDP-je... XD
2020. nov. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedsz tovább. Ne gondold túl.
2020. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nők és férfiak terén is elég sok olyan van, aki csak "unaloműzésként" beszélget, de nem valódi célja az ismerkedés. Ebből kifolyólag, ha elhívod valahová elutasít, hiszen megijed, hogy neki ez már "sok", erre már nincs szüksége.

Manapság elég nehéz párt találni, de azért nem reménytelen. Az ilyeneket minél gyorsabban tanuld meg elengedni..., amit nem kaptál meg soha azt nem kell veszteségként felfogni.

2020. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!