Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nagyobb korkülönbségre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyobb korkülönbségre nyitottak vagytok a férfi javára?

Figyelt kérdés
Esetleg kimondottan örülnétek is ilyen kapcsolatnak? Mitől vonzóbb egy idősebb partner számotokra? Első szexuális élményetek terveznétek vele vagy van már tapasztalatotok érettebb partnerrel?

2020. nov. 21. 15:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó na igen,mintha amit leírnak annak az ellentétje lenne igaz az életben.
2020. nov. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 A kérdező kommentje:
Azért kedves 13-14, mert ezek mind kamusok. Eddig még nem válaszolt egyetlen igazi csaj sem. Valószínűleg azok épp jól el vannak eresztve, a kis kamus pöcsök meg itt tengetik unalmas életüket érdemtelenül.
2020. nov. 22. 18:16
 13/78 anonim ***** válasza:
84%

Hitegetheted magad, kérdező, de felesleges...


Akár hiszed, akár nem, nem minden kamasz lány olyan hülye, hogy kapcsolatot akarjon egy nála sokkal idősebbel.

2020. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 A kérdező kommentje:
még egy fiúcska a fedélzeten! mondom én.. :D
2020. nov. 22. 18:28
 15/78 anonim ***** válasza:
72%
Lehet hogy két különböző csoport van, ide inkább a visszahúzódóbb lányok írnak elsősorban, míg mondjuk az éjszakai életben beválalósabb lányok vannak. Ez megmagyarázná a különbséget
2020. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 A kérdező kommentje:
#18 Nem rossz teória, de attól, hogy valaki gátlásosabb, inkább éppen kedvez neki az anonimitás és az írás egyelőre, semmint ha személyesen céloznád be. Ott valóban a rámenősebb csajok reagálnának gyorsabban, adekvátabban. Itt főleg a szerényebb lányoknak lenne esélye, vagy legalábbis ugyanannyi, de látod, csupa ötödikes kisfiú garázdálkodik az oldalon. Nem lepődöm meg, mert látom mások kérdéseit is hogy széttrollkodják. Ez van, ilyen selejtekkel van tele a világ. Amúgy igazolja a jelenség azokat a lányokat, akiknek szólt a kérdés, hogy miért keresnek idősebb partnert. Hát ezért, mert a sok kis kukis kortársuk ezen a szinten van, hogy lányok nevében válaszolgat nem neki címzett kérdésekre, ahelyett, hogy a házi feladatát készítené holnapra vagy segítene anyukájának a háztartásban a kis nyomi.
2020. nov. 22. 19:02
 17/78 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező 8. vagyok és igenis 16 éves LÁNY, de engem személy szerint a velem egy korú srácok vonzanak. Viszont ismerek sok lányt akit meg az idősebb srácok. Gondolom nálatok is így van, hogy téged pl a fiatalabb lányok de van akit meg az idősebbek. Most nem értem ezért miért kell bunkózni
2020. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
86%

Megmondom, mi a bajod kérdező: Az, hogy nem azt írtuk, amit hallani akartál.


Igen valóban 16 vagyok, és LÁNY. Az egyetlen, aki itt egy ötéves szintjén van, az TE vagy, aki azt hiszi, hogy az ország összes tinije a karjaiba ájul attól, hogy már x éves... Aki meg azt mondja, hogy nem, ő inkább korabeliekkel ismerkedik, illetve jár, az meg rögtön kamu, meg fiú... De miért is?


Képzeld, nincs az a pénz, hogy járjak egy felnőttel. (És, mielőtt még kapnék - egy újabb - privátot ezzel kapcsolatban, jelzem, hogy alkalmi kapcsolatra még kevesebb az esély.) Mégis mit tudnék csinálni egy férfival, akinek munkája van, saját háza - jobb esetben -, míg én épphogy csak elkezdtem a gimit. Hahó, még csak közös témánk sincs! Komoly kapcsolatot akarok, egy korombelivel, nem pedig valakit, akivel éjjel nappal megy a szex! Az amúgy is ráér később... És akkor még nem is beszéltem arról, hogy vonzani sem vonz egy felnőtt ember. Nem vagyunk egy szinten, fizikailag legalábbis semmiképp. És akkor ott van az a kérdés, hogy mégis miféle idióta az, aki nála vagy 10 évvel fiatalabb lányokkal kezd ki? A korabeli nőknek nem kellesz talán, és könnyebb felszedni egy naiv tizenévest, akit nem zavar, hogy egy barom vagy, amíg van elég pénz a tárcádban?


A 19. válaszodon pedig jót nevettem, úgyhogy kösz, hogy feldobtad az estémet. :D Úgy tűnik, hogy te is azok táborát erősíted, akik azt hiszik, hogy csak mert testileg fejlettebbek a kamasz lányok, és már tizen x évesen elveszítették a szüzességüket, máris borzasztó érettek fejben is. Ugyan már, ne röhögtess! Az ilyen lányok épp attól képzelik magukat olyan nagyon érettnek, hogy rámásznak a hozzád hasonlóak. De ettől szellemileg nem érettebbek, bárhogyis nézzük. De nem is minden lány ennyire selejtes. És attól, hogy ez az oldal anonim, egy visszafogottabb lány nem fogja azt írni, hogy bejönnek neki az idősebbek. Tudod miért? MERT NEM ÍGY GONDOLJÁK! Amúgy is, nem minden fiú agyhalott ebben a korosztályban... Vannak normálisak, akikkel remekül megérti magát az ember. Fogd fel végre, és törődj bele. Ott van egy halom rbanc a nagyvilágban, akik bekajálják a hülye dumádat, elégedj meg ennyivel, ahelyett, hogy itt mindenkire rákényszeríted a véleményed.


Köszi!


(#1 voltam. Amúgy mielőtt fiúnak kiáltasz ki - megint - áruld már el, miért írna szerinted ilyet egy fiú? Csak úgy kérdezem, hogy ne csak irogasd minden ok nélkül a kis teóriádiat, hanem legyen mellette érvelés is.)


16/l (továbbra is)

2020. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó tök jó fej vagy, teljesen egyetértek:D

Az előző 16 éves LÁNY vagyok:D

2020. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
62%

Akkor is leírom, ha törlik a válaszom. NEKEM BEJÖN. Mindig is a 20-30 évvel idősebb féefiak tetszettek.

Nem kérek privátot.

2020. nov. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!