Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nagyobb korkülönbségre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyobb korkülönbségre nyitottak vagytok a férfi javára?

Figyelt kérdés
Esetleg kimondottan örülnétek is ilyen kapcsolatnak? Mitől vonzóbb egy idősebb partner számotokra? Első szexuális élményetek terveznétek vele vagy van már tapasztalatotok érettebb partnerrel?

2020. nov. 21. 15:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
88%

#30: Válaszolt, csak törölték :) visszaküldött a homokozóba játszani, mert az ugyebár sokkal könnyebb, mint felfogni és értelmezni, amit írtam.


(#18 vagyok)

2021. febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
77%

Őszintén szólva én szeretem az idősebb férfiakat / fiúkat.

De persze kinek mi 🤷🏻‍♀️


18/ L

2021. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
71%

Fuha, ez már nekem is kellemetlen, és igazából gondolkodtam azon, hogy válaszoljak-e, mert lassan én sem hiszem el, hogy 16 éves lány vagyok 😂

Szóval, bármilyen gyanús, nekem is az idősebbek tetszenek, bár még nincs nagyon semmilyen tapasztalatom e téren. A fantáziámat az idősebbek (értsd 25+) mozgatják meg főleg, nem a csontkollekció, hatszor átfésült hajú páwa kisfiúk

2021. márc. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim válasza:
78%

Én is úgy szint 16 éves lány vagyok és bármennyire beteges bejönnek az idősebbek, tapasztalattal együtt.

Most bárki bármit írhat, hogy ,,éjjel-nappal csak a szex" de van olyan 16-17 éves srác aki úgyszintén csak ezt akarja (ismét saját tapasztalat). Ez nem korhoz kötött.

És amikor egy tizenéves srác tök jól összetörte a szívem, megismerkedtem egy ídősebbel, akivel sokkal jobban kijöttem stb


Ez csak egy saját tapasztalat, vélemény. De azt is megértem amiket eddig írtak, emiatt nem kell egymásba beleállni. Sok mindenkit ismerek aki ebben ugyanúgy benne van.

De sokak szerint a tini-felnőtt kapcsolat nem normális, bocs, hogy a korombeliek nem tudnak boldoggá tenni és nem jön be az amit ők képviselnek (no hate, csak még nem találtam egy értelmes fiút sem).

2021. márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
73%
Én csak olyannal jönnék össze, aki maximum 2 évvel idősebb nálam.
2021. ápr. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
72%
Max 2 év
2021. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
66%

Ha 15 évvel idősebb nálam az nem zavaró. De bevallom, hogy főleg az anyagi helyzetük miatt. Tudom, hogy ez gáz de kb menekülök itthonról, és azért olyankor számít.

De nyilván nem mindegy a kinézet se ettól függetlenül. Az ilyen "maffia" kinézetűek jöttek be mindig is. Minimum egy 175 magas (de inkább magasabb), sötét színű nagyon rövid szakáll, meg ne legyen elhízva. De ami a legfontosabb, hogy határozott legyen és ne egy papucs. Meg azért persze számít a személyiség is.

2021. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim válasza:
63%

Mikor összejöttem párommal, én 17voltam ő 34:)

Azóta összeházasodtunk, és fél éves lesz a lányunk

2021. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
65%

Nekem mindig is az idősebb férfiak tetszettek. A korombeli fiúkat gyerekesnek és éretlennek találom. Tisztelet persze a kivételnek. Sajnos én apa nélkül nőttem fel,szóval szerintem az apakomplexus is közrejátszik nálam…

Volt tapasztalatom 36 illetve 27 éves fiúval is. Természetesen nem szexuális téren van tapasztalatom velük.

A 27 évesnél valahogy nem passzoltak a nézeteink. Ő abban a korban van/volt amikor már komoly kapcsolatot akart, házasságot,gyereket. Nos én 19 vagyok és nyilván nekem is ezek a vágyaim,de én még fiatal vagyok ehhez. Én még nem éltem ki magam ellenben a fiúval aki szinte kiégett már bulizás téren😅.

A 36 évesnél volt az hogy bármiről eltudtam vele beszélni és teljesen egy hullámhosszon voltunk. Valahogy olyan figyelmet és biztonságot nyújtott amit a mai világban ritkán tapasztal meg az ember. Engem jobban vonzott ez a férfi az érettségével és a bölcsességével és szexuális téren is eltudtam volna vele képzelni,mint első férfinek. A kapcsolat már necces lett volna szerintem. Az nem hiszem hogy mukodott volna,de ezt mar nem tudjuk meg…

Viszont rá kellett jönnöm,hogy leginkább max 25 éves korú fiúkkal kell ismerkednem mert az ilyen idős férfiak már mind házasok és/vagy családjuk van és csak szexet akarnak…

2021. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
57%
Csak az idősebbek érdekelnek :D
2021. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!