Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csúnya fiúnak lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya fiúnak lehet barátnője?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem nézek ki jól, és azt vettem észre, hogy bár álszentként mondják a nők, hogy "nem a külső számít" de mégis az számít. Pl. elkezdek beszélgetni velük, tök jól eldumálunk de tényleg, és egyszer csak megszakad meg se nézik mit írok és soha többé nem írnak vissza. Próbálkoztam már nagyon sok mindennel, voltam én a szerény srác, a kicsit nyomulós,a durván nyomulós, az intelligens, a teljesen normálisan ismerkedő, de egyszerűen semmi de semmi nem válik be. Igazából azt is érzem, hogy akár a pénz is lehetne az amivel megtudnám szerezni a lányokat de más esélyem nincs. Sokan mondják azt is hogy a pénzemet szeretné nem engem de nem érdekel mert, pénz nélkül: szerelem nincs, nő nincs; pénzzel: szerelem nincs, nő van. Szóval még így is pozítívabban jövök ki abból ha a pénzem miatt szeretnek. Tehát belső nem számít, külső nincs, pénzt nem tudok szerezni, hiába keresek munkát, ezért semmi reményem nincs már (de hátha lesz valahogy pénz ez az egyetlen esélyem). Komolyan ennyire nem számít a belső? Úgy is név nélkül ír mindenki szóval lányok ti is leírhatjátok az igazat erről mert tényleg érdekel, hogy ennyire a minden a külső és a pénz vagy csak nekem nincs szerencsém.

17/F


2021. jan. 14. 01:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 17 éves vagy. Ráérsz még, nekem 20 évesen lett barátnőm, habár nem nagyképűségből de én jól nézek ki :D mondjuk nem tudom te, hogy nézel ki. Amit tanácsolok az az, hogy ne görcsölj rá, és élőben próbálj ismerkedni, ne interneten. Sokkal nagyobb az esélye, hogy élőben találsz magadnak valakit. Aki tetszik, ahhoz menj oda, ne legyél p*nci, mint a legtöbb fiú manapság. Én az utcán mentem oda ahhoz a lányhoz aki tetszett, és fél éve együtt vagyunk. Ne add fel, és ne idegeskedj emiatt, mert még bőven ráérsz.
2021. jan. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Élőben is ismerem őket, szoktunk beszélgetni csak nem találkozunk mindig és neten is rájuk írok, csak mert hát akkor mégiscsak többet tudunk (inkább csak tudnánk) beszélni
2021. jan. 14. 01:43
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahoz, hogy tudjunk segíteni, tudnunk kellene hogy nézel ki. Mondjuk ha vékony vagy, akkor el kéne kezdeni valami edzést, hogy izmot pakolj magadra, ha kövér vagy ugyanúgy edzeni, hogy lefogyj, és izmosabb legyél. Egy az arcodhoz illő frizura is sokat tud segíteni, menj be egy fodrászhoz, biztos tudna segíteni. A ruhatárad is fontos, ne legyen ódivatú, de ne is olyan, mint amit az idióta tinik hordanak, egy jól megválasztott szett csodákra képes. Az is fontos, hogy ápolt legyél, ruháid, hajad, körmeid tiszták legyenek, figyelj az arcápolásra, ha nem jók a fogaid irány a fogorvos. Használj dezodort és parfümöt, szörtelenítsd a hónalljad (igen, tudom, ez megosztó dolog, de nőként mondom, a hónaljszőr kiábrándító a többségnél.) Ha nem vagy jóképű, viszont HA jól áll a szakáll, akkor növeszd meg.

Most direkt csak a külsőről írtam, nem hiszem, hogy ha ezek tényleg rendben vannak, akkor ennyire kilátástalan a helyzet. Egyébként igaza van az elsőnek, csak 17 vagy, rengeteg időd van.

2021. jan. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Nem az számít, hogy nézel ki hanem, hogy mekkora az önbizalmad mennyire vagy laza ( itt az is számít hogy perverz legyél, mert ez lazaságot és önbizalmat is ad és ez bejön a lányoknak) És az is számít hogy menni energia van mögötted!
2021. jan. 14. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Amit írtam ennél nagyobb igazságot nem fogsz hallani
2021. jan. 14. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
adj magadra és másképp látnak
2021. jan. 14. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
74%
Nem, tiltja az alkotmány, most fogadta el Áder János
2021. jan. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#3 nem érzem magamat se kövérnek se vékonynak. A hajamból szerintem kihoztam az naximumot. Ruhatáramon pénz nélkül nehéz segíteni, bár tök átlagosnak mondanám, de nekem talán csak hypebeast cuccok lennének jók, az meg nem olcsó de pont ez lenne a lényeg ha lenne pénz. Külsőm szempontjából pedig leginkább az arcom tesz ilyen kinézetűvé, az egyetlen dolog amin sehogy nem tudok változtatni sajnos
2021. jan. 14. 11:35
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglak hitegetni, véleményem szerint minden lánynak számít a külső, ez alól maximum a vakok kivételek. (és úgyanígy a fiúknak is fontos) Ki nem állhatom az álszent dumákat, hogy "Nekem csakis a belső számít". Ugyan már! A szerelem része a fizikai vonzalom, e nélkül nincs igazán se szerelem, se párkapcsolat. Nyilván a külső nem minden, valóban fontosabb a belső, de ha nem tetszik valaki külsőre, nem vonzódsz hozzá, lehet bármilyen tökéletes belül, nem fog működni hosszú távon. VISZONT! Ez nem azt jelenti, hogy csakis azoknak van esélyük, akik a klasszikus értelemben "jóképűek". Egy (normálisabb értékrendű) lányt hidegen hagy az, hogy mások mit gondolnak az adott fiúról, és csakis az a fontos, hogy NEKI tetszen az a valaki. A "szép", a "csúnya", meg egyéb jelzők teljesen szubjektívek, egyesek azt tartják szépnek, amit más csúnyának, és fordítva. Így aztán biztos lehetsz abban, hogy van lány, aki téged nagyon is helyesnek találna. És nem, nem csak a "csúnyák" nem csak a "csúnyáknak" tetszenek. Ha egy lány ismer, és kedvel, akkor egészen másképp fog rád nézni. (Hadd példálozzak magammal: A fiú, aki jelenleg tetszik, nem kimondottan helyes - a barátnőim szegényt gondolkodás nélkül csúnyázták le, leginkább őt is az arca miatt, mint téged - és amikor először láttam, semmi nem fogott meg rajta, amíg véletlenül úgy nem hozta a sors, hogy beszélgetni kezdtünk. Nagyjából három poént kellett elsütnie, és a teljesen más szemmel néztem rá, nem is értettem, hogy nem tűnt fel egészen addig, mennyire helyes. Az már más kérdés, hogy jelenlegi állás szerint a dolog teljesen plátói, de ez most nem lényeges tényező.)


Azt még megjegyezném, hogy ne játssz el különböző szerepeket, ha mondjuk te alapból visszafogottabb vagy, ne legyél nyomulós, mert azzal semmit sem érsz. Még ha kedvelne is egy lány így, akkor se téged kedvelne, hanem azt a fiút, akinek tetteted magad. Nem kell görcsösen keresni az igazit, azzal semmire sem mész.


És azokról a lányokról, akiket csak a pénz és a külső érdekel... Azok annyit is érnek. Felesleges miattuk bánkódni.


16/L


(Amúgy ha akarsz, küldhetsz magadról privátban egy fotót... Ha esetleg érdekel a véleményem.)

2021. jan. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Igen. Sok nő van, aki a magas státuszú férfiakhoz vonzódik, függetlenül a külsejétől. Nem a pénz vonzó, hanem a státusz. Ha nagy sikereket érsz el a karrieredben, akkor kevésbé fog számítani a külsőd. Nyilván még így is lesznek olyan nők, akiknek nem tetszel majd, de ezzel növelheted az esélyed.

Ezen kívül meg sportolj sokat!

2021. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!