Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csúnya fiúnak lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya fiúnak lehet barátnője?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem nézek ki jól, és azt vettem észre, hogy bár álszentként mondják a nők, hogy "nem a külső számít" de mégis az számít. Pl. elkezdek beszélgetni velük, tök jól eldumálunk de tényleg, és egyszer csak megszakad meg se nézik mit írok és soha többé nem írnak vissza. Próbálkoztam már nagyon sok mindennel, voltam én a szerény srác, a kicsit nyomulós,a durván nyomulós, az intelligens, a teljesen normálisan ismerkedő, de egyszerűen semmi de semmi nem válik be. Igazából azt is érzem, hogy akár a pénz is lehetne az amivel megtudnám szerezni a lányokat de más esélyem nincs. Sokan mondják azt is hogy a pénzemet szeretné nem engem de nem érdekel mert, pénz nélkül: szerelem nincs, nő nincs; pénzzel: szerelem nincs, nő van. Szóval még így is pozítívabban jövök ki abból ha a pénzem miatt szeretnek. Tehát belső nem számít, külső nincs, pénzt nem tudok szerezni, hiába keresek munkát, ezért semmi reményem nincs már (de hátha lesz valahogy pénz ez az egyetlen esélyem). Komolyan ennyire nem számít a belső? Úgy is név nélkül ír mindenki szóval lányok ti is leírhatjátok az igazat erről mert tényleg érdekel, hogy ennyire a minden a külső és a pénz vagy csak nekem nincs szerencsém.

17/F


2021. jan. 14. 01:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
28%
A nők álomvilágban élnek, fiam. Ha nem vagy modellalkat, divatlapféle, vagy duci vagy, akkor jobban jársz, ha berendezkedsz egyedüllétre. Sajnos ez van. Ők meg kínlódjanak a szerelemmel, szexel, családdal, babákkal, kiskutyával, degenerált szomszéddal, temetéssel, testvérekkel... Meg a jó ég tudja miféle marhaságok fordulnak elő egy kapcsolatban 😀
2021. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Stark2000 ***** válasza:
100%
Szerintem ha már elkezdesz edzeni, azt ne a csajok miatt tedd. A tömeg igényét akarod kiszolgálni, vagy saját magad miatt szeretnél elkezdeni foglalkozni ezzel? Ha utóbbi, akkorj vágj bele.
2021. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
A lányok élnek álom világban, de sajnos a legtöbb nő lány marad.
2021. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%
Engem jól lepontoztak, pedig amit írtam az minden lánynak bejön, csak senki nem szereti az önkritikát és a valódi tanácsokat :D
2021. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nekem peldaul jelenleg egy olyan fiu tetszik, aki nem nez ki jol. de nekem ez nem szamit, mert a belso tulajdonsagok fontosabbak szamomra. nagyon laza es vicces, tudnam sorolni. szerintem nem kell valakinek jol kineznie ahhoz, hogy bejojjon egy lanynak. vqgy lehet csak en latom igy. legyel magabiztos, kedves, humoros. remelem tudtam segiteni <33
2021. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
28%
Nem
2021. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Szivessa3 ***** válasza:
42%
Sajnos szerintem erre a kérdésre nem a válasz.
2021. jan. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!