Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hát akkor sziasztok! Vajon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát akkor sziasztok! Vajon ez hátrány?

Figyelt kérdés

Szóval adot egy nekem szimpi lány és én oda megyek hozzá

Es beszélgetünk tök jól érzük magunkat


Elkerem facebookon az elerhetőségét bejelolom már ott és ő visza jelől na de ha nincsen olyan jó profil képem ak szóba se johettek nála?


2021. jan. 23. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem hàtràny, legalábbis a normális embereknél nem az. Sajnálom,hogy ezt kell mondanom, de ha olyan a làny, lehet offolni fog. Az ilyenekkel nem kell foglalkozni.


Ha találkozol vele élőben, és elérhetőséget is ad, akkor nem kellene csak a profilképed miatt hanyagolnia..

2021. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De az jo jel ha ad elerhetoseget? Nem?
2021. jan. 23. 21:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen
2021. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Igen, akkor már valamilyen szinten bízik benned

És ha eddig se látta, és mégis beszélt veled, sztem most se fogja meghatni, hogy milyen a profilkeped

2021. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó rendben koszi mindenkinek
2021. jan. 23. 22:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném annyival, hogy miért nincs jó profiképed? Kérd meg egy haverodat, biztos összedobtok egyet, vagy egyszerűen rakj be egy teljesen fekete hátteret
2021. jan. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább fehér háttér legyen, a feket túl depis, sötét. Ha fekete lenne elgondolkodnék...bocs de nem kell depis ember.


#1 voltam

2021. jan. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz! De ha kuldenek kepet leirnatok h jó e ?
2021. jan. 24. 10:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze.
2021. jún. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minek profilkep ha eloben latott?
2021. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!