Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs jogsim, se autóm, se...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs jogsim, se autóm, se pénzem. Ez sok lánynál hátrány?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, gyógyszerésznek tanulok, ami miatt bevan osztva az időm és apám sincs olyan helyzetben, hogy támogatni tudjon.

5 éven belül ez miatt nem látok sok esélyt arra, hogy letegyem a jogsit.


Sokat megdolgoztam azért, hogy kitörjek a családom "szegénységéből" és most sínen van az életem és boldog vagyok és ezért gondoltam, hogy készen állok egy kapcsolatra.


Nagy hátrány, ha még nincs pénzem?

Mármint persze, vannak olyan lányok, akiknél ez szempont ismerkedésnél, de arra vagyok kíváncsi, hogy egy normális lánynak mennyire számít ez.


Gondolok ilyenre:

Nem tudom hazavinni, a randik max egy kávéból vagy valami olcsóból állnak, mindig spórolnom kell...


Szeretném elhínni, hogy a szerelem nem ismeri a pénzt, de utasított már vissza ezért lány, attól függetlenül, hogy egy álom randim volt vele. Bár akkoriban inkább csak rossz embernél próbálkoztam.



2020. nov. 7. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
A normális értékrendű lányoknál egyáltalán nem számít, hidd el. Akinek meg igen, azokra nem is érdemes pazarolnod az időd.
2020. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Így van. Biztosan adód(hat)nak majd olyan helyzetek, amikor kellemetlen lesz számodra (pl. nem tudsz elmenni a lány elé iskola/munka után), de egy normális értékrendű lánynál nem lesz emiatt kevesebb esélyed!
2020. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
93%

Amikor férjem megismertem, ugyan volt jogsija, de nem volt hajlandó vezetni, ez még talán rosszabb is, mintha nem lenne. Nekem munka miatt kellett a kocsi, így én fuvaroztam őt. Sose merült fel bennem, hogy gond lenne h nincs kocsija, illetve nem is vezet. (Azóta újra tanult vezetni, már szívesen vezet)

Randinál meg egy idő után váltva fizettünk az én kérésemre.


Szerintem nem hátrány

2020. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
47/F Sose volt jogosítványom nem is lesz autónk nincs ami van feleségem 24-éves lányunk aki jövőre férjhez megy .
2020. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Kérlek, ne hozzátok át ide a felnőtt kategóriából a trollkodást és a nyomorult kérdéseket. Legyen ez tiszta tini, kategória.
2020. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Fiatal vagy. Nem csoda, ha az embernek ilyen fiatalon még nincs sok pénze, saját autója, stb. Egy olyan embernél, aki nem a pénzre hajt, annál ez úgy sem fog számítani. Akinél ez hátrány, avval jobb nem is ismerkedni.
2020. nov. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
70%
Ez tényleg nem hátrány a normális lányoknál.
2020. nov. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
89%

Az én véleményem szerint nem számítanak ezek a dolgok hogy haza tudod-e vinni

és a randi is lehet egy sima kávé.

Egyébként meg agyószerészség jó munka a rendes lányoknál bejön.

2020. nov. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Akinek normális értékrendje van annál nem
2020. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
még fiatal vagy nem számít, ha 30 lennél akkor már inkább lenne gond ez
2020. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!