Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zavarja hogy szűz vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú aki 3 évvel idősebb tőlem találkoztunk beszélgettünk és ha úgy alakulna a dolog én nagyon tudnám szeretni viszont még az elején vagyunk nagyon és nekem több idő kell hogy valakibe nagyon szerelmes legyek de annyira jól éreztem magam vele. Számomra külsőleg is 10/10 és belsőleg is. Mondta hogy segít felkésziteni jogsira meg mondta hogy tetszek neki és láttam a talin hogy ő is jól érezte magát. Aztán egyik beszélgetésnél megkérdezte hány barátom volt. Mondtam hogy volt palim olyan 3-4 de csóknál tovább senkinél se jutottunk és ekkor azt mondta hogy még fiatal vagyok és nem akarja hogy ő rontson meg. Tényleg ekkora baj ha valaki még nemvolt fiúval? Én nem gondolnám hogy gáz lenne hiszen ha egyszer nem jött olyan srác akkor mitcsináljak. Ezután én nem is írtam neki többet de instán kikovetett aztán vissza amikor kiraktam egy képet rám írt hogy mizu cuki olyan videót küldött hogy ott sétál egyedül amit negbeszéltük hogy ketten megyünk el oda. Lehet véletlen egybe esés de ha nem akkor minek szórakozik? Nem fogok senkinek könyörögni ha nem kellettem neki akkor nem és ennyi hagyjon békén. Rosszul esett de ez van. Arra is gondoltam hogy lehet csak szexet akart és így akart volna a közelemben kerülni csak rájött hogy szűz vagyok és elengedte mert nem volt hozzá szíve? De az a baj hogy nem ilyen fiú ezt nem tudnám elképzelni róla. Nem értem miért baj ha valaki nem volt sráccal...

2021. febr. 10. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak szexet akart tőled aztán dobott volna.De miután megtudta hogy szűz vagy rájött hogy ebből nem lesz holnapra dugás,pláne nem mélytorok meg anál,így inkább úgy van vele hogy kár ebbe a projektbe beletenni annyi energiát.Azért motoszkál benne a gondolat hogy talán egynek jó lenne kipróbálni egy szűz csajjal de nem tud dűlőre jutni abban a kérdésben hogy vajon megéri -e neki lefutni a kötelező köröket amíg végül lehúzhatja rólad a bugyit.
2021. febr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos lehet hogy így van. De felesleges már gondolkodnia mert én ha egyszer kapok valaki felől offot én azzal a személlyel nem tudok már úgy beszélgetni, felfogtam hogy nem és ennyi ne írjon én sem fogok. (De azért belül remélem hogy nincs igazad és nem csak megdugni akart hanem egyszerűen csak nem tetszettem neki és csak én láttam úgy hogy másképp van) köszönöm a válaszod:)
2021. febr. 10. 08:58
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Két lehetőség van, vagy igazán tetszettél neki, vagy csak ki akart használni, első válaszoló jól leirta az egészet.


Viszont... Lehet hogy csak túl romantikus vagyok,és ebből kifolyólag írom ezt le: de nem lehet hogy tényleg kedvelt, és túl jókislánynak gondolt(nem rossz értelemben) így nem ő akart "megrontani", ahogy ő is mondta?

Lehet hogy tényleg annyira kedvelt, hogy nem akart neked rosszat, hogy esetleg rád erőltetné... Ha ő vágyat érez, majd a későbbiekben?

2021. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt szoktam hallani, hogy a fiúknak ez nagyon imponáló, amikor ők az elsők az adott lánynak... Ez egy különleges kiváltság, és ez még ma is bejön a rendesebb fiúknak.


Akkor viszont, lehet hogy jobban beléd kellett volna szerelmesednie, amint neghallotta a "hírt" de nem így történt :(

2021. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az zavarja, hogy nem sietted el a dolgokat az előző 3-4 fiúval... És így vele se tennéd 😕
2021. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet. És megis értem a helyzetét, ő már olyan komoly kapcsolatot akar amihez nekem még idő kéne. Nyilvan rossz volt de ez van inkább már most az elején derüljön ki minden
2021. febr. 10. 23:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nem tudott mit kezdeni a helyzettel és rosszul kommunikált.
2021. febr. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!