Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én látom rosszul vagy tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látom rosszul vagy tényleg így van?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval sajnos azt veszem eszre hogy egyre kevesebb a normális fiú, és ez ugyan ennyire igaz a lányokra is. Ezt úgy értem, hogy általánosságban azt látom, a fiúk nem becsülik meg a lányokat, nem hűségesek hozzájuk. A lányoknak pedig a 80%-a könnyen kapható, és nem a korosztályuknak megfelelően viselkednek. Pl.: 14 éves lány: full smink, pózol a tükör előtt, minden tükörben egy kép, és már teszi is ki instára, egyszerre vagy sok fiúval beszél, és nem éppen barátilag vagy fiúja van és nem viselkednek vissza fogottan (ezt úgy értem hogy khmm... szóval remelem érthető, nem szeretném le írni azt a bizonyos szót). Szóval a lányok nagy része eléggé ribisen viselkedik, a fiúk nagy része pedig egy lányt sem becsül már meg. Persze ez a lányoknál is lehet így, mert láttam már olyat hogy a srác tett meg mindent a lanyert, és ott a lány volt az aki nem tett semmit a kapcsolatukért. De szerintem ez a két dolog talán összefüggésben van, hiszen ha a lányok nem csinálnák ezt a maga mutogatást és nem lennének mindenre kaphatóak akkor a fiúk is jobban megbecsulnék a őket. Igazándiból csak érdekel a véleményetek, mit gondoltok erről? Én mostanában már alig látok jól működő kapcsolatokat, ez alatt a tini korosztalyra gondolok. Persze ennyi idősen egyáltalán nem gondolom fontosnak hogy legyen az embernek barátja/barátnője, de ha mégis van én ezeket látom. Nincsen oszinteseg, becsület, tisztesség stb...stb

Ezeket én a saját szemszogembol mondom, így ha valaki nem így gondolja azt is megértem, és nagyon szívesen elolvasom. Érdekel mindenki véleménye.

Mielőtt valaki elkezdené mondani hogy én is biztos ilyen vagyok, elszeretném mondani hogy pont ezért mondom ezt, mert én kívülről ezt látom. Én nem gondolnám hogy ilyen vagyok. Szerintem én inkább a visszafogott, csendesebb lányok táborát erősítem.

Akinek nem inge, ne vegye magára. Nem bántásból írtam, csak én így látom ezt.

16/L



2021. febr. 17. 00:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ahogy írtad elég rendesen maga mutogatóak, ezért persze hogy ezt látod. Nagy többségben ez is megy.

De akiknek megvannak a belső értékek, az nem feltétlen áll be ebbe a sorba. És akkor őt ha lehet így mondani "kinézik". Mert nincs követője, nincs ilyen olyan ruhája, esetleg közösségi médiája sem. Teljesen más közegbe van mint akiket írtál.

2021. febr. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ment a kefélés orrba szájba, csak most már megy ki instára is hajnali 3 kor részegen. Ezért látod ennyire feltűnően. De régen is basztak a mezőn... Ritka normálisat találni.
2021. febr. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod és később még negatívabban fogod.

A legtöbb lány tényleg csak a külsejét és szexet tud egy kapcsolatban nyújtani. A srácok meg sokszor azért nem becsülik meg a nőket, mert azt látják, hogy az ilyen hozzáállásra van igény.

Ha normális embert akarsz találni, nehéz dolgod lesz.

2021. febr. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Nagyapám mondogatta még vagy negyven éve, hogy szép asszonyt találni könnyű, jó asszonyt nehéz.
2021. febr. 17. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

A párom most 26.

Mikor elkezdett dolgozni (kb 20 évesen) akkot az egyik kollégája azt mondta, hogy az ő jövendőbeli párja csak most általános iskolás.

8 év van köztünk, mikor ezt mondták neki akkor voltam 6.-os.


Elhiszem, hogy zavar a dolog, de nagyon nem tudsz vele mit csinálni.

Ne érdekeljen másnak milyen a kapcsolata. Semmi közöd hozzá, ha pedig kirakja, hogy így-úgy szeretlek, de tipik 2 hét múlva mással van akkor pedig töröld le vagy kövesd ki.

A srácokból is vannak normálisak, csak el vannak bújva. Vagy nem mernek próbálkozni vagy még nem tartanak ott.

2021. febr. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok normális van akinek jó kapcsolata van, csak ők nem nagyon hangoztatják.

Maguk közt elvannak a párjukkal :3

Ha ilyeneket látsz az azért van mert ők erre büszkék és szeretik ha mindenki tud róluk.

Hát nekem az a kedvencem amikor megyek a buszon és ott egy lány aki nagyon tetszik nekem már régóta, és olyan fiúkkal jön össze akik leülnek az egyetlen székre míg a lány ott áll mellettük és végig állja azt a fél órát. Persze lehet a lány nem akar leülni, bár kétlem. :3

Az orruk elött csalják meg egymást úgy, hogy észre sem veszik. Én meg mint kívül álló látok mindent és már tudom mi lesz belőle.

Ha normális vagy és normális fiút akarsz, akkor csak éld az életedet és majd szembejön egy olyan. :3

22/f

2021. febr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos ez van. Az insta arra jó, hogy pucsítsanak, csücsörítsenek, egy szál melltartóban pózoljanak. És amikor 13 évesen már ezt csinálják, akkor elgondolkodom mi lesz később. Én sem értem mire jó ez, valószínűleg ezt látja mindenki, a "celebek" is 90%-ban ilyen képeket tesznek ki, ez a példa.

Az a lényeg számukra, hogy sok követő legyen, minél többen ráírjanak.

Az ilyeneknek valószínű nincs értékrendjük, ezért nem tudnak normális kapcsolatban lenni.

Akik normálisak, azok pedig alig instáznak, nem töltögetnek fel olyan képeket magukról. Mással is el tudják tölteni az időt. Olvasnak, tanulnak, sportolnak, TALÁLKOZNAK barátokkal. És sajnos ők vannak kevesebben.

2021. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Most fiatalok, persze, hogy próbálják élvezni az életet, ez a normális.
2021. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Biztos az a hülye, aki próbálja kicsit jólérezni magát. :D

Ti meg gondolom nagyon jók vagytok, hogy a gyereketek 35 évesen is szűz marad, és esetlen. Elmondanám, hogy ettől senkinek se lesz jobb.

2021. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintetek attól lesz rossz a gyereketek, hogyha sminkeli magát, és középiskolában a szerelmével alszik?

Az ilyen gondolkodásmód miatt maradnak egyedül a fiatalok.

2021. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!