Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk tényleg ilyen könnyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk tényleg ilyen könnyen kiismerhetőek vagy csak én látom rosszul?

Figyelt kérdés

Eddig szinte minden fiúnál akinek tetszettem tudtam, hogy tetszem neki, pedig sosem mondták. Nem ilyen partiszituációkra gondolok vagy nem olyasmi dolgokra hogy hulla részegen vigyorog rám egy srác a diszkóban, hanem például egy osztálytárs akivel akkor alig beszéltünk, két felettem járó fiú, az egyik edzőtársam, egy évfolyamtársam. Szóval tényleg ennyire könnyű ezt leszűrni, vagy szerencsém volt, vagy ezek kivételes esetek vagy különleges képességem van?

15/L



2018. febr. 12. 22:27
 1/3 anonim válasza:
Egyénfüggő de általánosságban szerintem ennyire könnyű.
2018. febr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki tetszik azzal normál esetben máshogy viselkedsz, nem csak a fiùk, a lányok is. Gimi elejéig tökre féltem attòl, hogy ha egy lány ezt felismeri, de ő meg nem ìgy érez. Pedig mekkora hülyeség volt. :) Tùl nagy feneket kerìtettem ennek az "apròságnak". Az a jò, ha ezt fel lehet ismerni, és nem rejtegeti az ember.
2018. febr. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Könnyű felismerni ha szerelmes valaki beléd. Kivéve ha másokra figyelsz nem arra aki szerelmes beléd.
2018. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!