Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés
Szóval mindíg egy beszélgetés úgy kezdődik hogy a lány az elején kedves, aktívan ír, majd eljön egy pont ahol beflegmul és 3 óránta ír vissza akkor is csak egy pár szavas választ. És nem ez az első hogy ez meg történik.
2021. febr. 23. 10:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%
Direkt csinálják, hogy te legyél hülye "madár" aki mindig írogat nekik.
2021. febr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Utolsó kettot lepontoztatok mikozbe csak tenyeket kozoltek. Tiszteletem az utolsoknak
2021. febr. 23. 13:19
 13/20 anonim ***** válasza:
38%
11-es vagyok. Látom, valami nagyon rosszat mondtam. Akik lepontoztak, legalább elmondanák, hogy miért találják ennyire rossznak/hasztalannak/hibásnak azt, amit írtam? Hátha megvilágosodhatok.
2021. febr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

#11

Amit írtál úgy kezdted hogy előtted azt írták a kérdezőre hogy unalmas stb....

Ezt senki nem írta :D Szerintem itt senki nem ismeri a kérdezőt, mindenki csak tippelgetni tud :D

2021. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
#14 Azt vágom, hogy ezek csak tippek/feltételezések/személyes tapasztalatok stb., én nem is azt mondtam, hogy "rosszul ismeritek a kérdezőt, mert...", csak szimplán tippnek is hasztalanok lehetnek, ha pl. nem a kérdezőben van a hiba, vagy nem csak benne, és épp ezt fejtettem ki, hogy miért nem föltétlenül csak benne keresendő a hiba.
2021. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

De itt most a kérdező kérdezett, így csak neki tudunk válaszolni, segíteni.

Azt senki nem említette egy szóval se, hogy benne van a hiba.


Másrészt, ha a csaj szép akkor naponta kb 20-an is képesek bejelölni. Volt olyan nap, hogy mire hazaértem 48(!) olvasatlan üzenetem volt különböző emberektől. Ezt is bele kell számítani, hogy valószínűleg nem a kérdező az egyetlen, akivel beszélget. Nincs az az ember, aki ennyi üzenetre hosszabban (4+ mondat) bírjon reagálni mindenkinek. (Ez egy saját példa volt, ebből tudok kiindulni.)

2021. febr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
37%

#16 Az első mondatodat nem is tudom hova tenni. A másodikra meg: akkor ha azt tippeli valaki pl., hogy "unalmas", vagy "sokszor kereste a másikat, és átment zaklatóba", akkor az mi, ha nem egy olyan feltételezés, miszerint a kérdező hibázza el a dolgokat?


Na de jól van, látom, hogy mi nagyon elbeszélünk egymás mellett, úgyhogy innentől inkább ráhagyom :D

2021. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
#17 azért a kérdezőben keressük a hibát mivel Ő tette fel a kérdést. Ő kérdezte hogy mi az oka, azzal valószínűleg a kérdező is tisztában van hogy két emberen múlik a beszélgetés💁🏻‍♀️
2021. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

#18 Ő tette fel a kérdést = benne keressük a hibát wtf xD

Természetesen benne is lehet, nem azt mondom, de ő megfogalmazott egy problémát, amit lehet, hogy nem kizárólag ő idéz elő, és ha ez így van, akkor messzire megy az őt okoló tippekkel és tanácsokkal. A két emberen múlik egy beszélgetés dolgot csak azért hoztam föl, hogy prezentáljam a mondandómat.

2021. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze 2 emberen múlik, de ha a kérdező bele is döglik sem tudja a másik felet megváltoztatni, ha a másik nem hajlandó nyitni.

Tehát mi csak a kérdezőnek tudunk tanácsokat, tippeket adni, hátha később tud velük mit kezdeni.

Azt mégse írhatjuk, hogy szedje össze magát és küldje el a csajt melegebb éghajlatra, mert mi az, hogy nem tud 2 szónál többet írni magáról.

Erre írtam azt, hogy próbáljon meg olyan témákat felhozni, amiket nem lehet pár szóval lerendezni. Ennél többet a kérdező részéről egyszerűen nem tud tenni.

2021. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!