Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés

Akikkel eddig próbálkoztam, az egyik becsapott, azt mondta hogy szeret, találkoztunk egy párszor, egyszer közelebb kerültem hozzá, de a csókon kívül más nem nagyon volt.. Azóta nem is írt, nem is vette fel, nem adott választ hogy miért nem akar beszélni velem.. Mindig kitért a válasz alól.. Rá kb 2 héttel másik fiúval láttam.. A másik lány, félt, hiába nyitottam felé, elutasított.. Önbizalmam van, magabiztos voltam akkor is.. Vannak olyan lányok akik őszinték, és nyitottak, elfogadnak úgy amilyen vagyok?

19F


2017. dec. 12. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Miért ne lennének? Ha tisztelettel viselkedsz velük, rájössz mi kell nekik és közben nem vagy tök unalmas akkor sima ügy.


Nem nehéz csajozni, ismerkedni. Majd ha van 20 5 hónapos kapcsolatod és nem tudod mit rontasz el folyton, ott van gond.

2017. dec. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a reakciójuk, semmi gond nincs velük. Azért ilyenek mert emberek.
2017. dec. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rossz lányoknál probálkoztál, és most nincs jó véleményed a lányokról:( de ne add fel biztos jön majd egy kedves, őszinte lány aki elfogad:) velem is amúgy hasonló a helyzet, csak várni kell a megfelelőre:D 17/l
2017. dec. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szívesen ismerkednék más lányokkal, de tartok tőle, hogy előbb utóbb csalódni fogok.. Hol vannak az olyan lányok akikkel lehet ismerkedni-barátkozni?
2017. dec. 12. 19:12
 5/5 anonim ***** válasza:
mindenhol, csak keresni kell, a barátom vagy 8 lányban csalódott előttem, aztán mi most már két éve együtt vagyunk, szóval megtaláltuk egymást, türelem szerelmet terem, keress és ne add fel, légy nyitott és barátságos, de ne bízd meg rögtön teljesen a másikban, adj időt magatoknak a teljes megismerésre
2017. dec. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!