Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek egyes lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek egyes lányok?

Figyelt kérdés
Akár ez a többségre is igaz lehet,fiúkra is,mintha az ember így lenne beprogramozva. Szóval amíg elérhetetlenebbnek tűnik egy személy addig nagyon kell,de ha már könnyen megkapható akkor csúnyán mondva le lesz szarva. Azért így írtam ki a kérdést,mert személyesen lánynál tapasztaltam ezt,meg egy haveromnál is volt ilyen szitu. Már általános óta piszkált a csaj,1 éve pedig már komolyabban nyomulgat(ott),és mondott olyanokat amik elég nagy utalások voltak,néztem is rendesen olyankor. Mivel nincs fb-m,a haverjaimtól kérdezgette hogy hol tud elérni és mi a nevem,ezt meghallottam megadtam neki,na mondom jó lesz. Elkezdtem én a kezdeményezőbb lenni,írogattam neki,érdeklődtem iránta,ajándékkal is kedveskedtem neki,találkákat is megpróbáltam lebeszélni,de úgy csinált végig mintha egy idegen lennék,vagy mintha max.egy random sulitársa lennék..semmi nem jött össze. De csak írásban,ha találkoztunk,akkor úgy csinált mintha semmi nem lenne,közben írásban úgy került ahogy tudott. 3 hónapja abba is hagytam ezt az írogatást,aztán ahogy összefutottunk párszor, megint ő lett a nyomulós,mivel már eléggé megharagudtam rá,ezért nem is beszéltem úgy vele mint ezelőtt,sokkal ridegebb voltam és ennek ellenére kezdett el megint piszkálni,haj borzolás,arc rángatás vagy hogy mondjuk ezt,mint amit a nagymama szokott csinálni a kisgyerekkel,ahogy látta hogy már nem figyelek rá elkezdte felhívni magára a figyelmet a gyerekes dolgaival. Meg érdeklődött,hogy akarna jönni egy buliba ahol én is ott leszek. Nem értem ezt. És dobpergés...18 évesek vagyunk,akármilyen furcsa is
2018. jan. 18. 15:01
 1/1 anonim válasza:
Vagy nem tudja kit és mit akar! Vagy csak élvezi ha figyelnek rá. Ha akarsz tőle valamit akkor mond meg legyen érettebb és a gyerekes lányka szokásokat felejtse el és legyen végre nő! Ha meg nem akkor inkább mellőzd és hagyd főni a levében.
2018. jan. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!