Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Covid alatt hogyan ismerjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Covid alatt hogyan ismerjek meg értelmes lányokat? 16/F/Gimnazista

Figyelt kérdés
Hetente 1x járok konditerembe és hetente többször futok a közeli tónál reggelente (07:30 AM). A bulikban a többség nem üti meg sajnos az elvárt értelmességi szintet, meg amúgy sincs sok buli szóval ez kilőve. A korosztályom nagy része az nem reggel sportol és a többség akkor se egyedül fut vagy kondiba jár, hanem egyesületelnél sportol. Az meg, hogy pl Instán rá irok az annyira gyerekes. Szemtől szembe ismerkedni az igazi. Válaszokat köszönöm!!

2021. márc. 2. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Nekem covid nélkül se ment jobban az hogy valóban egy normális lányt találjak, aki nem egy éjszakásra lenne jó (az meg engem nem érdekel).

Nem tudom merre bújkálnak a normális lányok a való életben, de online még esetleg volt is párhoz szerencsém, de élőben soha nem találkoztam ilyennel.

Pedig idősebb vagyok tőled.

Ha megkapod a nagy titkot szólj.

2021. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem gáz az, ha instán rá írsz. Kicsit beszélsz vele, felületesen megismered, aztán ha szimpatikusnak tűntök egymásnak, mehet a tala.
2021. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Csak sajnos ilyen online felületen általában még annyit sem válaszolnak, hogy "kösz, nem akarok veled ismerkedni". :/
2021. márc. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én bírnám, ha valaki (normálisan!) rámírna instagramon, szerintem nincs vele nagy gond. Ha szimpatikus, akinek írsz, később találkozhattok, de a mostani helyzetben nem hiszem, hogy máshol lehetne nagyon ismerkedni.

Talán az auchan-ban, de akkor már inkább írj instagramon. :)


16/L

2021. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miben gátolja meg az embereket a vírushelyzet... Hivatalos buli nincs de kb ennyi. Érdekes nekem ugyan úgy megy mint előtte. Mondjuk csak kavarni szoktam mostanában, nem akarok kapcsolatot amég nem találok olyan lányt akiről egyből az jutna eszembe hogy vele akarok lenni.
2021. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2021. márc. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Komárom-Esztergom megye
2021. márc. 10. 00:20
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Tipp: barátkozz lányokkal, egyiknek tuti lesz csinos barátnője.
2021. márc. 13. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Nekem hasonló a bajom, humoros vagyok, szerintem értelmes, és mégis alig merek nekem tetsző lányokhoz szólni. Kvázi esélytelen, hogy becsajozzak. xD


17/f

2021. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne barátom,én sem tudom hogy találnék bárkit is magam mellé ebben a szituban,főleg hogy egy kis faluban élek és az itteniek nem a jóságról híresekxd. Szóval semmi esélyem nem lenne bepasizni ha nem lenne senkim.


16/l

2021. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!