Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tartsam fönt a beszélge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam fönt a beszélgetést egy olyan emberrel, akivel még nem találkoztam, csak írogatunk Messengeren?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon tetszik, de csak nyári szünetben tudunk majd találkozni, és nagyon zárkózott egy szerelmi csalódás miatt. Bár visszaírt, beszélget, visszakérdez, érdeklődik. De úgy érződik, hogy valami nem okés. Én nem szeretném ezt tali nélkül feladni, mert nagyon tetszik a csaj. És élőben úgyis más lesz, mint chatelve.. Hogyan vészeljem át ezt a 4 hónapot?


Az elején megkérdezte tőlem, hogy én mit szeretnék, kapcsolatot vagy barátságot. Azt mondtam, hogy még nem tudom, meg kell ahhoz ismernem. Visszakérdeztem, és azt válaszolta, hogy attól függ.. Kérdeztem, hogy mitől, de témát váltott, így nem erőltettem. Ezt most jó jelnek kéne vennem?


Mert csak visszaírt, visszakérdezett, és nem csak a szokásos udvarias visszakérdezések voltak, hogy ,,Én jól vagyok, köszi. És te?" hanem mélyebb témákról is szó esett, amikre ő kérdezett rá..


Csak annyira zárkózott.. :(( Annyira tartok attól, hogy nem fogjuk kibírni nyárig... Valami ötlet? Tapasztalat?



2021. márc. 3. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát bruh, annyit tehetsz, hogy reménykedsz, hogy te is tetszel neki. Ha tetszel neki, akkor megmaradsz, ha nem, akkor lehet lekopsz. Annyi, hogy ne görcsölj rá, keresd a társaságát és beszélgessetek, aztán majd eldől.
2021. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem az ilyen zárkózottabb lányokat, mert én is eléggé az vagyok. Szerintem beszélj vele ugyan úgy mint eddig 4 hónap viszont elég sok idő, előbb nem tudtok találkozni?
2021. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg így még nem mertem neki mondani pár nap után, hogy mennyire szeretném megismerni személyesen. Felvetettem neki, hogyha nyárig kibírnánk, akkor tudnánk talizni, de erre azt válaszolta, hogy az még messze van. ://
2021. márc. 3. 20:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudunk hamarabb találkozni.
2021. márc. 3. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Miért csak nyáron?
2021. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

18, 18


Nincs jelentőssége, hogy miért csak nyáron. Ezen nem lehet változtatni.

2021. márc. 3. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Hívás?

Miért tartasz attól hogy nem bírjátok ki 4 hónapig?

2021. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!