Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha többet akarna tőlem, akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha többet akarna tőlem, akkor jobban keresné a társaságom? Nagyon nyomulós lenne, ha lányként én kezdeményeznék és én próbálnám meg továbbvinni a dolgot?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel ha úgy adódik, hogy egy helyen vagyunk, akkor nagyon jól elbeszélgetünk, elhülyéskedünk, de egyébként ezen kívül nem szoktunk beszélni, csak ha nagyobb társasággal összejövünk. Elég zárkózott és magának való, de félénknek nem mondanám. Kedves természetű, mindenkivel megtalálja a közös hangot. Elég elfoglalt, de egyáltalán nem is keresi pluszban a társaságom, nem ír, nem hívott el sehova stb (Pedig szerintem lett volna alkalma.) ..de ha ott vagyok, úgy érzem őszintén örül nekem, és flörtöltünk is már többször. Nem egy nagy nőcsábász, de rengetegen oda vannak érte, és simán lehet, hogy csak természetéből kifolyólag beszélgetünk el ilyen jól. Akkor viszont nagyon kellemetlen lenne, ha “ráhajtanék”, mert tudom, hogy az a típus, aki sohasem akar megbántani másokat.

2021. márc. 8. 22:03
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia. Szerény véleményem szerint egyáltalán nem lenne gáz,sajnos sokan túlbonyolítják ezt a kezdeményezés dolgot.Nem tartom szégyellni valónak ha egy lány/nő kezdeményez. Ne várj mindig a másikra,mert könnyen elszaladhat melletted így az élet. Remélem megfogadod a tanácsomat és nem hagyod veszni. Sok sikert kívánok!<3
2021. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egy kicsit az ötlött fel bennem hogy fiúként van egy ugyan ilyen lány akivel így vagyok hogy csak ha egy társaságba vagyunk akkor dumálok vele de akkor flörtölünk meg minden. És amugy nagyjából a személyleírás is passzol rám, de nem hiszem hogy te vagy akire gondolok. A lényeg az hogy simán lehet hogy ő is ugyan így gondolja mint te, egyébként nem cink kezdeményezned max bóknak veszi és azt mondja hogy nem szeretne többet barátságnál de akkor sincs baj mert legalább megtudtad a választ nem dől össze a világ.

18/F

2021. márc. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mekkora lenne már ha most ezek ti lennetek:D
2021. márc. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Poén lenne az tuti xD
2021. márc. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D nagyon meglepődnék. Az lemaradt a kiírásomból, hogy én már többször reagáltam pl. instasztorijára, de nem kedzeményezett belőle beszélgetést, csak “beszívecskézte”. (És ő sosem reagált az én sztorimra, a képeimet csak likeolja.) Tinderen matcheltünk, de abból sem lett semmi beszélgetés, csak nevetős smileyk. Egyszer írtam neki egy iskolai üggyel kapcsolatban, amire rögtön válaszolt, és utána nagyon sokáig elbeszélgettünk, hogy ki hogy van stb stb. De elköszöntünk és ő sosem írt nekem azóta. Ezért gondolom, hogyha akart volna, már kereshetett volna. Szerintetek?
2021. márc. 9. 09:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá és kiderül.
2021. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!