Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha flegma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha flegma vagyok a lányokkal bejövök nekik ha meg kedves friendzonet kapok?

Figyelt kérdés

Mindenkivel szeretek kedves lenni, de a lányoknak általában csak akkor jövök be ha feltünően flegma vagyok.

Ez ilyen badboy sz*rság hogy az a menő a lányoknál ha valaki lenézi őket és szemét velük vagy mi?



2021. márc. 9. 00:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

"A boldogsághoz jogod van, barátnőhöz nincs."


A-a, félreértesz. Most intellektuálisan és morálisan feljebb akarod magad helyezni, és egy mocskos szemétláda incelnek beállítani.


A "boldogsághoz jogom van" azt jelenti, hogy az én személyiségemmel, adottságaimmal van jogom ismerkedni, próbálkozni, anélkül!, hogy bármelyik fruska beszólogatna, hogy "ez nem elég". Mert az ember nem azért ismerkedik, nem azért keres magának párt, hogy belérúgjanak.


Az életvidám és szociális ember tisztázatlan, hogy mégis mit jelent. Az önellátó ember általában napi 8 órákat dolgozik, bevásárol, házimunkákat elvégzi, esetleg sportol. Most komolyan az lenne a meghatározó, hogy ezen felül mit csinál a napi 2-3 óra szabadidejében? Azért lesz valaki vonzó, mert pár naponta, hetente, havonta összeül a régi haverjaival sörözni? Atyám.


A "nők pocskondiázása" kifejezéssel pedig a személyeskedés felé terelted a témát. Nem pocskondiáztam én itt senkit, de tudod mit, a "nők pocskondiázása" nem teljesen alaptalan dolog, ha már itt tartunk. Az egész incelhadjáratnak a feminizmus elvadulása az alapja, illetve, hogy az egonövelő társkeresők miatt a nők mindenféle idióta falakat emelnek maguk köré. Nap végéig lehetne sorolni egyesek idióta, valóságtól elrugaszkodott elvárásait.


A "húszéves remeték" kifejezéssel gondolom marhára meg akartál sérteni. Én szinte mindig magamra voltam utalva, persze, tudom, ez is az én hibám, és r-hadjak meg, hogy nem számíthattam másokra. Miért nem vagyok izgalmas, szórakoztató stb... Valóban nem én vagyok a szőke herceg a fehér lovon, hanem a barna proli a fehér Astrán.


Az ítélkezés pedig sosem alaptalan. Tudod, az ember általában az életében egy bizonyos pontig szerzett tapasztalatok alapján éli a mindennapjait, dönt helyzetekről, ítéli meg embertársait.


Pl. mind a mai napig kicsit őrült módon vezetek, mert Suzukin tanultam vezetni, és évekig állandóan le akartak szorítani az útról. Ez belém égett, és ennek megfelelően közlekedem, hogy engem ne akarjanak az árokba lökni. Ugyanez van az emberi kapcsolatoknál.


Bár évek óta pszichológushoz járok, kialakult bennem egy alap hozzáállás, amin baromi nehéz változtatni, főleg, mert akárhányszor próbáltam azt "megváltoztatni", mindig pofáraestem.

2021. márc. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%
Sok szöveg, kevés tartalom. Attól még a nők az életvidám férfiakat kedvelik és ez így is van jól. Minek kellene nekik egy depressziós, befordult ember? Nem az ő hibájuk.
2021. márc. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Alapvetően jogos amit írtok itt többen is , viszont ez rám nem igaz. Semmilyen szempontból nem vagyok sem unalmas sem zárkózott. Barátaim is szép számmal vannak. Viszont a legtöbb lánynak az jön be ha kifejezetten bunkó vagyok velük. (Ami altalaban akkor fordul elo ha szar korszakon megyek keresztul)
2021. márc. 9. 11:56
 14/15 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenki válaszát hasznosra értékeltem, jó érveket hoztatok fel viszont sajnos ismerem annyira magamat és a környezetemet hogy tudjam itt nem erről van szó. Ha rendes vagyok akkor is bejövök relatív sok lánynak, viszont én is inkább azokra a lányokra kacsintgatok akik izgalmasabbak és nem könyvmolyok vagy 0-24 netflixeznek és nem járnak el sehova. Azoknál meg valamiért nagy átlagban (illetve azok között is van olyan aki nem utasít vissza, csak általába kis idővel rá megtapasztalom valami olyan tulajdonságát ami miatt nekem nem jön be)
2021. márc. 9. 12:02
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a szociális válaszoló nagy hülyeségeket írt. Nem egyszer mondják a lányok hogy nekik rossz fiú kell mert izgalmas,szó sincs barátokrol. Egyébként meg minden lánynak más jön be. A normálisabbaknak az ,hogy ha törödsz vele ,figyelsz rá,de férfi maradsz és nem mész át alatvalóba .
2021. márc. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!