Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek a mai csajok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a mai csajok?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném az idegbeteg szitkozódós válaszok elkerülése végett hogy nem általánosítok, tisztában vagyok vele hogy léteznek kivételek. (Bár hozzátenném hogy elkeserítően kevés). És azzal is hogy a mai fiúk/férfiak legtöbbje sem különb.


Na szóval, nemtudom hogy ezt csak én tapasztalom e, meg ismerőseim, vagy ez mindenhol így van, de a mai tini és a húszas éveik elején járó lányok egyszerűen annyira "semmilyenek" igaz hogy a legtöbbjük külsőre nagyon szép, de belül tökre nincs semmi, nem érdekli őket semmi, csak a telefon, meg az hogy minden téren megfeleljenek a többségi trendeknek és kész.


Még csak beszélgetni sem nagyon lehet velük mert ha bármi komolyabb témát felhozol vagy a képedbe röhögnek vagy unottan ismételgetik hogy "Aham" "Uhum" "Jaja".


És akkor a soknál (bár ez inkább a tinikre jellemző) előfroduló hatalmasnak arcot, flegmaságot, bunkóságot még nem is említettem, vagyis mostmár igen, de mindegy is, ezt a részét szerintem felesleges taglalni, mind tudjuk milyen egy "tiniribizli" :D


Egyénként meg: Hol találhatnám meg vagy hogyan "vonzhatnám be" a nem ilyen lányokat?



2018. júl. 31. 17:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

nem általánosítasz, de a legtöbbjük "nagyon szép, de belül tökre nincs semmi..."


Szeretnél te "bevonzani" valami akármit csak puncija legyen.

2018. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Én nem ezt tapasztalom. Szerintem veled van a baj ha ilyen egyszavas: aha, jah meg ilyenekkel válaszolnak. Finoman le akarnak koptatni egyébként. És direkt ezt akarják elérni hogy mérges legyél, kiakadják és ne írj neki többet:) feltaláltam a spanyol viaszt? Komolyan nem egyértelmű?😂
2018. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Az a baj, hogy külső alapján akarsz társat keresni. Amíg ezt teszed, nem sok sikered lesz.
2018. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Én jövendőbeli alkoholista villamosmérnök ként se találok barátnőt, nem is ertem mi baj.
2018. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Bármi komolyabb témát... Aha, mégis mi számít komolynak? A családalapítás, meg a házasság talán? Vagy azok amik téged érdekelnek? Politika, vagy mi a fene? Megpróbáltál olyanokról beszélni velük, ami őket is érdekli? Ha igen, akkor is egyszavasak a válaszok? Biztos, hogy bennük van akkor a hiba?
2018. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

Nem csak a mai lányok ilyenek. A nőket alapból kevésbé érdeklik a komolyabb témák, mint a férfiakat.

Jobban szeretnek csevegni könnyebb témákról. Vagy ha csúnyán akarok fogalmazni: semmitmondó dolgokról trécselni.

2018. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

valószínűleg rossz helyen keresgélsz. azért annyiban megvédeném az üres lányokat, hogy a fiúk között is legalább ugyanannyi skalpvadász fuckboy van, akikkel semmiről nem lehet beszélgetni, csak a highlife, a Henessy meg a JBL :D nekünk sincs túl könnyű dolgunk.


visszatérve: ez azért van, mert rohanó társadalmunk van, valamint a sok szociális média azt sugározza, hogy te akkor vagy valaki, ha szép vagy, a többi nem számít. már az a fontos, hogy a neccharisnya teteje kilógjon meg az Adidas Superstar ott virítson a lábukon, mert anélkül senkinek érzik magukat. minél hamarabb legyenek túl az elsőn, különben már gázak és el vannak késve. ez a társadalmi norma (sajnos).


az ilyeneknek vagy a baráti körük sántít, vagy a családi háttér eleve olyan, hogy ha akarna, sem tudna más lenni, mert buta.


és mivel tudják magukról, hogy szépek, úgy gondolják, fel vannak hatalmazva, hogy bunkók legyenek (legalábbis én erre asszociálok, de lényegében számomra is rejtély :D)


ez ellen nem tudsz mit tenni, mindig létezett ilyen társadalmi réteg. barátok baráti köreiben próbálkozz esetleg, ha értelmes haverjaid vannak, akkor valószínűleg az ő barátaik sem teljesen agyhalottak.


17/l

2018. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
41%
A mai csajok olcsó r@bancok. Már 14 évesen dugdossák ki az extra push-upp al a melleiket és olyan gatyát vesznek fel ami felér egy tangával. Aztán még nyafognak ha megbámulják őket.
2018. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Azok a lányok, akiknek belül is van "valami" nem néznek ki úgy, ahogy az általad megnevezett kategória. Ergo nem vonzzák a szemet. Majdnem annyi van belőlük, mint a ribizlikből, csak épp nem veszed észre őket, mert nem ütik meg a társadalmilag szépnek nevezett mércét. Pedig ők is szépek, csak nem úgy. Eszedbe jutott már beszélgetni egy általad csúnyának tartott lánnyal, aki nem sminkel és nem követi a divatot? Ha jól sejtem, nem. Pedig megpróbálhatnád, még az is lehet, hogy tudna értelmes dolgokról beszélni ;)
2018. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#7 köszi a normális választ.

#9 rosszul sejted.Igenis beszélgettem olyan lányokkal akiket nem találok vonzónak, beszélgetek is a mai napig, csak tudod mivel testileg nem vonzódom hozzájuk így egy párkapcsolat sem lenne lehetséges.

2018. aug. 1. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!