Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

A mostani helyzetben szinte lehetetlen, meg alapból sem vagyok olyan hogy eljárjak ide-oda.

A volt barátnőmet Facebookon ismertem meg.

Most is Facebookon próbálkozom, de nulla sikerrel. Eddig össz 2 lány ált velem szóba a kb 10-ből, de egyiknek van barátja a másik meg nem szeretne, van aki meg sem nézi az üzenetemet.

Már teljesen depis vagyok, hogy sohasem fogok senkit találni.


Mit tegyek?



2021. márc. 9. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Egyszer fogsz! Én a jó istenre bízom!:)
2021. márc. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Oké, én is ezt mondom magamnak, na de az Isten sem fog idepottyantani csak úgy valakit, tennem kell érte.
2021. márc. 9. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Leírom hogy én hogyan ismerkedtem meg új emberekkel.

-amikor berobbant az Among us, csatlakoztam egy ezzel kapcsolatos Fb csoportba, ott összejött egy nagyon jó csapat, sokat beszélgetünk discordon, valakivel már találkoztam is.

-nyáron osztálytársak révén ismertem meg új embereket. Ha vége ennek az időszaknak írj egyik haverodnak, osztálytársadnak, hogy találkozzatok és ő is hozzon magával haverokat, lányokat.

-aktiv voltam egy streamer chatjén, és ott is meg ismertem egy-két embert, akikkel bejelöltük egymást.

2021. márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én esetemben kb. 2 hónapja lett vége egy elég hosszú kapcsolatnak. Soha nem gondoltam volna, hogy valaha is kipróbálom, mivel sosem voltam híve ezeknek, de letöltöttem a Tindert, olyan "miért ne?" alapon. Gondoltam, hogy majd elütöm vele az időt, húzgálom a pasikat, de úgyse találok ott komoly embert.:D menni pedig úgyse megyek sehova, így mi vesztenivalóm van?

Igen, de a sok pasi között mégiscsak akadt olyan, akivel chatelgettünk és olyan, mintha ezer éve ismernénk egymást. Már azóta találkoztunk is és most alig várjuk a következőt.

Szóval szerintem egy próbát megér. Ha nem is jön össze (azonnal), már az is élmény, ha matchelsz egy-egy csajjal.:D Szerintem ebben az időszakban ez a legbiztonságosabb módja a "randizgatásnak", emellett egy kicsit el lehet vele ütni az időt is.

Viszont igaz, hogy nem tudom, hány éves lehetsz. Az tuti, hogy vigyázni kell ezeknek a veszélyeivel, illetve 18 év felett tudsz csak regisztrálni.

20/L

2021. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tindert én is próbálom, igaz csak 2 napja de kb nulla sikerrel, kb mindenki távol lakik tőlem.
2021. márc. 9. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!