Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fene lehet velem?!(hosszú)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene lehet velem?!(hosszú)

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú másfél éve. Egy hétig terveztem hogy rámosolygok, de múlthêten amikor lett volna rá lehetőségem, egyszer kínomban elröhögtem magam és tovább mentem. Másnap pedig elfordultam és még rá se néztem. Ha ott van egyszerűen leblokkolok és nem merek még ránézni se. Júniusban megy el a suliból és soha többet nem látom. Most meg három hétig megint nem megyünk iskolába. De mi van ha utána se merek majd mosolyogni? Miért van ez?! Mit lehetne tenni ez ellen, mert ha nem csinálok semmit akkor nem lesz ebből semmi. Ezt az egészet én rontottam el amúgy is, mert volt egy elég depressziós időszakom miatta, amikor azt hittem hogy nem érdeklem. Fájt látni ezért kerültem. Ha odajöttek mellénk én mentem el. Ha a szemem sarkából láttam hogy néz akkor direkt nem néztem rá. Még egyszer sem beszéltünk de el kéne kezdeni valahogy mert bele fogok betegedni ha elmegy. Kérlek segítsetek. Hogy sikerülhetne hogy rámosolyogjak és ne forduljak el?

2021. márc. 22. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
írj rá facen
2021. márc. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs neki
2021. márc. 22. 15:28
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Akkor máshol
2021. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bejelöltem snapchaten de nem jelöl vissza, amit meg is értek mert nem tudja a nevem
2021. márc. 22. 15:34
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Hányadikos vagy? Idén már nem mentek suliban valszeg... Mármint ebben a tanévben
2021. márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam hasonló helyzetben. Összebarátkoztam a srác egyik osztálytársával (olyan nincs, hogy egy osztályból senkivel se lehessen sehogy szóba elegyedni) , és elintéztem, hogy be legyünk mutatva egymásnak. Onnan kezdve viszonylag gyakran beszéltünk kettesben is pár mondatot, mivel "véletlenül" elkezdtem azzal a busszal járni suliba, amivel ő :) Végül nem lett a dologból semmi, de legalább a közelébe kerülni sikerült. Szerintem legyél bátor, mert ha úgyis nemsoká elmegy a suliból, akkor nincs vesztenivalód. Ha nem próbálod meg, azt esetleg sokáig bánni fogod.
2021. márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ez a rámosolygás nem működik. Rám például mosolyoghatnál, én rá nem jönnék, hogy akarsz tőlem valamit. Illetve ha ő nem igazolt vissza Snapen, akkor valószínűleg nemigen akar ismerkedni veled. Ha rám sokat mosolyognál meg látszana rajtad, hogy azt se tudod hol vagy, ahányszor én csak megjelenek ÉS ezek után keresni kezdenél, akkor gondolkoznék el rajta, hogy "hmm, talán akar valamit". Úgyhogy szerintem legyél határozottabb, menj oda hozzá és mondd neki, hogy szerbusz, aztán majd elválik. Máshogy ez nem fog menni.
2021. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Amikor bejelöltem, hülye voltam, mert azt hittem hogy tudja a nevem. De rájöttem hogy nincs ahonnan tudja. Lehet ezért nem jelöl vissza
2021. márc. 22. 18:01
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, hogy nem tudja a neved, de ha érdekelnéd, akkor felismert volna képről és felugrik örömében, hogy bejelölted és visszaigazolt és írt volna.
2021. márc. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De Snapen nincs kép
2021. márc. 22. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!