Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy alakul egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy alakul egy fiúval de csak a barátság zónáig jutunk el? Velem van a baj?!

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy veled van a baj, ezer oka lehet ennek.
2021. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Csak ezzel a fiúval, vagy mással is ez volt?
2021. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mással is ez volt...
2021. ápr. 4. 16:48
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Ennyiből honnét tudjuk, hogy kivel, mivel, hol van pontosan a baj? Amúgy meg ha olyan szűkszavú vagy, és olyan minimálba tolod a kommunikációt, mint itt a kérdésed esetében, akkor ezért kerülsz barát zónába, mert nem lehet veled rendesen beszélgetni xD
2021. ápr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Miért kell bántani a kérdezőt, feltett egy kérdést. Ha meg olyan kérdést tesznek ki amihez sokat és hosszan írnak akkor megkapja hogy rövidebben nem lehet meg hasonlók. Emberek halo gondolkozzatok már, minek kell mindenkibe belekötni. Inkább válaszolnátok korrekten a kérdésre.

Egyébként kérdező, ne gondolj rögtön arra hogy veled lehet baj. Ha úgy érzed hogy te mindent beleadsz és mégsem működik akkor nem miattad van. Nem véletlen nem jön össze. Ennek ezer oka lehet, nem passzoltok, máshogy fogjátok fel a dolgokat, más a beállítottságotok, valahol nem ugyanolyan szándékaitok vannak egymás felé, nincs meg az összhang, az az erős érzés nem alakul ki, stb. Ilyenkor az alakuló dolgoknál nem is kell görcsösen a miérteket keresni csak próbáld elfogadni és túlmenni rajta. Találsz majd jobbat aki hozzád illik.

2021. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem, pedig jól írta a 4-es, én se fogom fel, hogy erre mégis mi a jó bánatot lehet írni, nemes egyszerűséggel azért, mert nem lehet semmit. Lehet nyomni a sablon dumát, mint 5-ös, sokat beszél, de nem mond semmit. Annyit lehet írni, hogy nincs meg az elegendő kémia. Kész. Neked nem jön be annyira, hogy párkapcsolat legyen, vagy fordítva. Majd eljön egyszer az igazi, ne aggódj! Gondolom tizenéves kor közepe körül vagy, nem vagy semmiről lemaradva.
2021. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem túl félénk, zárkózott vagy. Nem mered a tudomására hozni, hogy többet szeretnél. A fiúid valami jelre várnak, amit félsz megadni. De barátként a közeledben maradnak, mert hátha....

Amelyik fiú meg nem félénk, rögtön a tárgyra tér, attól jobb, ha távol tartod magad.

2021. ápr. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem is sokszor volt ilyen régen. Nekem az volt a baj, hogy olyanok után koslattam, akiknek vagy nem voltam az esete, vagy nem kerestek kapcsolatot, vagy tényleg csak barátok akartak lenni. Illetve egyiknek se mondtam el az érzéseimet, de utólag mindig kiderült valahogy, hogy ők nem akartak tőlem semmit. Nekem az hozta a változást, mikor céltudatosan kezdtem kapcsolatot keresni. Igaz, ez társkeresőn volt, de ott is nagyon sokan vannak, akik csak unaloműzésből használják stb, erre figyelni kell. Ha találsz olyat, aki szintén kapcsolatot keres, akkor lesz esélyed.
2021. ápr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy kétsoros kérdésből nem sokra lehet következtetni.


Max. arra, hogy emberileg kedvel téged, nem akar megbántani, viszont nincs meg a kémia.

2021. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!