Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van rá esély,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esély, hogy még vissza írjon?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni, ismerkedni egy fiúval, mindennap váltottunk pár üzenetet egészen a csütörtöki napig. Előtte lévő este volt egy apró félreértés, amit sikerült tisztázni (legalábbis eddig azt hittem, az ő részéről is rendben volt az mondta.) de aztán a csütörtöki üzenetemre nem válaszolt, gondoltam türelmes leszek, nem zaklatom. Tudom, hogy van más dolga is. Na igen, hiába vártam, teltek a napok, még mindig semmi. Tegnap írtam még neki egy üzenetet hogy minden oké-e, de semmi válasz...meg se nézi. Bár gondolom biztos látta már, mert volt online többször is. Fogalmam sincs mi baja lett, nem tudom hova tenni az egészet...ez a bizonytalansag a legrosszabb, nem tudom, hogy mi az oka annak, hogy egyik napról a másikra ennyire ignorál, amikor előtte minden rendben volt.


Nem tudom mi tévő legyek, szeretném vele ezt megbeszélni, de így borzasztó nehéz. Szerintetek írjak még neki utoljára? Ha arra sem válaszol akkor nyílván megpróbálnám elengedni, és eszembe nem jutna zaklatni, csak szeretném tudni, hogy miért döntött így, és miért nem mondja meg őszintén ami miatt így elveszett az érdeklődése, vagy nem tudom.


Értitek na, csak annyira össze-vissza van most bennem minden. :(



2021. máj. 2. 19:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mi volt a félreértés?
2021. máj. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

F


ez már elment

2021. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szia!Nem akarok itt erőszakoskodni de nem tudnád leírni mi volt a félreértés?:(
2021. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Oh igen, azt hitte, hogy van más fiú is a képben, akivel már alakulóban van köztünk a kapcsolat, pedig nincsen.

De utána letisztáztuk, és megértette.


Gondoltam rá, hogy mégis emiatt nem ír...de nem tudom, hogy tudnám ezt így megbeszélni vele. 😅

2021. máj. 2. 19:16
 5/18 anonim ***** válasza:

Írd meg neki, hogy úgy veszed észre, hogy mégsem sikerült tisztázni a félreértést és szeretnéd tisztázni vele.

Ha erre sem reagál, akkor kereszt.

2021. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tűnt, hogy ez nem fog gondot okozni. Mondta, hogy szívesen folytatná velem ennek ellenére, aztán még beszéltünk pár szót. Ugyanúgy mint a félreértés előtt.
2021. máj. 2. 19:19
 7/18 anonim ***** válasza:

3as vagyok

Ajj sajnálom:( De szerintem ha más miatt nem akkor csak emiatt akadhatott ki..Valahogy újra meg kéne beszélni vele, bár ha vissza sem ír...Mellesleg akkor az teljesen kizárva, hogy azért nem ír vissza mert elfoglalt?Tényleg sokszor online volt közben?

2021. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy írok még neki, hogy szeretném ezt tisztázni vele, csak nem akarok túl nyomulósnak tűnni, vagy nem is tudom. 😅
2021. máj. 2. 19:20
 9/18 A kérdező kommentje:
Először én is azt hittem, hogy elfoglalt, ezért túrelmes is voltam vele, de volt fent többször is. Bár igaz, hogy többször, rövidebb időre. Aztán órákig nem volt online...de azért mégiscsak eltelt 3 nap azóta.
2021. máj. 2. 19:23
 10/18 A kérdező kommentje:
*türelmes
2021. máj. 2. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!