Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyi bírság jár azért ha...

Mennyi bírság jár azért ha valaki elad évente 600000 Ft környékén de az alatt saját használt cikket vagy ide Ül vagy Az engem egyértelműen sajátjai hanem inkább üzletszerűen csinálja?

Figyelt kérdés
2020. júl. 29. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha magyarul írnál ki kérdést.
2020. júl. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te nem beszélni jól magyar?
2020. júl. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na fuss neki újra.
2020. júl. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Semekkora, míg le nem bukik. 600e ft aprópénz
2020. júl. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hehe eleve csak Kkor jar birsag ha lebukik
2020. júl. 29. 23:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem csak bírság jár akkor, hanem a jogszabálynak megfelelően meghatároznak egy elmaradt (eltitkolt) jövedelmet és a rá jutó közterhet. Ezt utólag mind követelni fogják, a bírság csak ezen felül lesz.


A NAV-val szemben a jogaidat kizárólag bírósági úton fogod tudni érvényesíteni. Valószínűleg Te nem láttál még ilyen meghurcoltatást, ezért he-he-hezel. Inkább ne tedd, annyit nem ér, hidd el! Én már csak tudom.


Fogalmad nincs milyen könnyű lebukni...

2020. júl. 30. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!