Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy veszteség az ha kimaradt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy veszteség az ha kimaradt nekem a tini szerelem meg a szex a fiatal koromból?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok
2021. máj. 27. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha meg kell kérdezned, akkor igen.
2021. máj. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem vesztettél semmit. A barátnő csak visszafog, nem csinálhatod azt amit akarsz.
2021. máj. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Elsőnek igaza van, de amúgymeg szerintem nem nagy veszteség
2021. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek nagy van akinek nem fontos. Persze mindenki kíváncsi rá, pasik meg aztán főleg, de szerintem túl van értékelve, egyáltalán nem olyan nagy szám, főleg ha már rengetegszer csináltad.
2021. máj. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen
2021. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos igen
2021. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is kimaradt, nekem lányként. Most ezt tényleg meg kell siratnom utolsó 2?? Mert nem érzem, hogy bármiből kimaradtam volna. Előttem még az egész élet. Neked is ezt tanácsolom kérdező, csak pozitívan! :)
2021. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Én óriási veszteségnek érzem, de a mindennapi teendőimet el kell végeznem, nem tudok ezen nonstop keseregni. Viszont behozhatatlan hátránynak érzem, és a nők szerintem sosem fognak komolyan venni.


Nem volt még barátnőm.


21F

2021. jún. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
51%
Sosem késő megtalálni az "igazit". Sok dologról nem maradtál le,legalább nem vesztegettél hónapokat olyan emberekre akik meg sem érdemelték.
2021. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!