Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Házibuliban mennyire gyakori,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házibuliban mennyire gyakori, hogy kapcsolatok alakulnak ki?

Figyelt kérdés

Voltam már jó pár házibuliban, mindig reménykedtem is, hogy megtetszik valaki.

De mindenki full részeg, egyéjszakás kalandra használják leginkább az estét, utána nem is keresik egymást.

Pedig azt gondolnám, a legjobb ismerkedési lehetőség lenne.



2021. jún. 6. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Általában a házi bulikba a fiatalok azért mennek, hogy berúgjanak, betépjenek vagy dugjanak.

Szórakozóhelyen előbb találsz normális embert, hiszen átlagos emberek is járnak szórakozni - még családos emberek is!

A szórakozóhelyekkel kapcsolatban nekem jók a tapasztalataim, pedig férfi vagyok! Sok sikert!

2021. jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Ja persze én akár hányszor elmentem egy szórakozó helyre csak lecsúszott olcsó k..ák voltak,szétb..va,betépve,ittasan+valaki mindig belép kötött,szóval verekednem kellett.


Jobban jársz egy házibulival,több esélyed is van csajt találni,és talán nem b..ák meg előtted 5 en a wc-be.

2021. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Ja és komoly nőt ne ilyen helyeken keress.
2021. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!