Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves fiúk és lányok! Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk és lányok! Miért nem tudok barátnőt szerezni?! Szó szerint mindent, de mindent megteszek, és még sem sikerül. Őszintén beszélek velük, mindenem odaadnám nekik, de eddig mindenki offol.

Figyelt kérdés
Lányok! Miért van az, h én szívem lelkem ki teszem egy lányért, de mindig lekoptat ok nélkül?! És aki kevésbé szép, mint én, annak meg csak a kis ujját sem kell mozdítania, és ott van vele a boldogság. Igazságtalan az élet. ;-;
2021. jún. 11. 21:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Valaki elmagyarázná nekem ezt a dolgot?
2021. jún. 11. 21:03
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Minden a looksról és a menő stílusról szól
2021. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Vannak olyan lányok még akik nem külső alapján ítélkeznek.
2021. jún. 11. 21:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor adj bele mindent, ha már összejöttetek, előtte nem érdemes. Finomal kell jelezned neki, hogy tetszik, nagyon nem szabad nyomulni.

Nem ok nélkül koptatnak le. Azért küldenek el, mert konkrétan felajánlod magad nekik. Te egy lehetőség leszel a számukra, aki már megvan, nem kell érte küzdeni. Ritka az a lány, aki kihasználja az ilyen lehetőséget.

2021. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz erre válaszolni, mert nem ismerlek.

"Szívem, lelkem kiteszem egy lányért".

Nem lehet, hogy túl tapadósan és nyomulósan csinálod? Ha nagyon tapad egy srác, azt sok lány nem szereti. Néha kell egy kis teret adni a másiknak, mert fojtó tud lenni, ha mondjuk minden egyes nap találkozni akarsz, mindig mindenhol ott akarsz lenni, minden reggel amint felkelsz, már írsz is neki és szóval akarod tartani egész nap.

Ha nagyon durván elhalmozod ajándékokkal, mindig virágcsokorral meg tábla csokival jelensz meg, az is kellemetlen tud lenni.

Ne haragudj, de ismeretlenül másra nem igazán tudok gondolni. Lehet hogy más oka van, csak látatlanban sajnos nem tudom.

2021. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha úgy néznél ki mint Eren Yeager biztos lenne csajod
2021. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Érzik rajtad, hogy papucs vagy. Ez ennyi. Nem kell a nőnek papucs, hanem férfi ember kell neki, akinek van tartása és kiáll magáért. Te meg nyalizol meg térden csúszva mész hozzájuk, hogy ugyan legyen már a nőd. No.
2021. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Sono nawa Eren Yeager
2021. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom ki az az Eren Yeager, de látom nagyon rá vagy izgulva.
2021. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt a vibe-ot adod ki magadból, hogy: "Fogadj már be, mert utálok egyedül nyomorogni a világban... sunát akarok... legalább te foglalkozz velem... na... na... gyerünk már... egy csaj se vesz észre, szóval legalább te legyél könyörületes hozzám. Olyan szerencsétlen vagyok."


Ez kinek tetszene most komolyan?

2021. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!