Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogyha nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyha nincs barátom és esélyem sincs arra, hogy legyen, mert nem mozgok olyan körökben? Társkeresőt nem akarok.

Figyelt kérdés

Nem vagyok se csinos, se szép. Éppen ezért engem nem néznek meg a fiúk. Soha nem fordul meg utánam senki. Soha nem írt rám senki se instagramon, mint ahogy jónéhány osztálytársamra ráírnak folyamatosan. Igényeim nincsenek, amiből le lehetne adni, mert sose próbálkozott még nálam senki.

Azt vettem észre, hogy mindenki valakinek a valakije, és onnan ismeri meg a fiút vagy a lányt és úgy jönnek össze. Na itt a probléma, hogy nekem nincs senkim.

17 vagyok, egy éve költöztünk ide. Már jól megvannak a klikkek, szinte lehetetlen bekerülni egy olyan társaságba is, ahol vegyesen vannak fiúk és lányok. Manapság már nem úgy ismerkednek az emberek, hogy "Szia! Viki vagyok, lóghatok veletek?", hanem ott is úgy van, hogy vagy valakinek a valakije, és az a valaki bemutat téged és elhívnak ide-oda.

Van baráti társaságom, 3 lányból áll, akik valamilyen szinten befogadóbbak voltak. Nekik sincsenek fiú barátaik, de van párkapcsoltuk. Azért, mert vannak nővéreik, húgaik, bátyjuk, aki révén megismerhettek embereket. Nekem csak egy öcsém van, aki óvodás. Majd jönnek biztos az olyan kommentek, hogy akkor az óvodából barátkoztassam össze az öcsémet azzal a gyerekkel, akinek helyes, jóképű bátyja van, de az meg cink.


Kihozom magamból a maximumot, és így sincs semmi sikerem a fiúknál. Ennél fiatalabb és szebb már nem leszek, szóval most a sulis körökből kéne találnom valakit, mert munkahelyen nehezebb lesz. Amikor volt önbizalmam, akkor se volt semmi. Soha nem volt belém senki se szerelmes, senkinek se tetszettem még. Önbizalmam feleslegesen meg nincs, mert nincs mire büszkének és magabiztosnak lennem. Mások válogathatnak a pasik közül, én meg nem is válogathatok, mert egy sincs, akinek tetszenék.

Pedig sportos alkatom van, próbálok divatosan öltözni és mégjobban kiemelni a jó és előnyös tulajdonságaimat. Eddig összegumizva hordtam a hajam, vagy kontyban, de mostanában kiengedem, mert sokak szerint úgy jobban áll. Ennél többet nem tudok tenni.

Mit tegyek? Társkeresőt nem akarok, mert az nagyon ciki.


2021. jún. 27. 15:59
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
95%
16: azért van másoknak, mert ez a trendy, a menő. Sokan csak úgy összejönnek és nagylányosdit/nagyfiúsdit játszanak akkor is, ha totál nincsenek mgérve a kapcsolatra, mert ez a divat. Valószínűleg csak töredékük fog együtt maradni. Felsőoktatásban sokkal könnyebb ismerkedni, az egy más világ. egy évfolyamban jó esetben is vagytok 40-60-an és más osztályokkal még csak órátok sincs különösebben. Felsőoktatásban kezdődik a társasági élet, amikor egy évfolyamon vagytok több százan, az eseményekre mindenki meg van hívva, lehetőség adott és előbb utóbb minenki megtalálja a hozzá hasonlóakat. Nincs kiközösítés. nIncs az, hogy te nem vagy menő, mert szingli vagy.
2021. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

99%-uk szakít 2 éven belül majd. Amivel mondjuk nincs baj, csak a tapasztalat szerzés a lényeg amúgy ebben a korban. De abszolút nem vagy elkésve és az idő meg főleg nem sürget abszolút. :D1

- És ha szakítanak két éven belül? Legalább nem lesznek olyan kis nyomorék kapcsolatfüggők, mint én. Ha nem találok magamnak rövid időn belül egy fiút, akkor fogadjunk, hogy összeállok az első jöttmenttel, aki hajlandó rám nézni hányinger nélkül. És majd ott állok tapasztalat nélkül és hagyni fogom, hogy megalázzon, hagyni fogom, hogy verjen. Mert nekem nincs más választásom. Szidhatjuk a cicababákat, de ők mégis tudnak valamit, amit a legtöbb társkeresős lúzer nem.

2021. jún. 27. 17:39
 23/34 anonim ***** válasza:
96%

"Írjam le miért gáz? Mert lúzerek vannak ott. Nem a normálisak, akik képesek lennének egy normális kapcsolatra. A nem lúzereknek megy társkereső nélkül is az ismerkedés. Tessék. Leírtam."


Ezek szerint te se vagy képes normális kapcsolatra, így olyanok valóak neked, akik hozzád hasonlóan lúzerek. Szóval nem értem a problémát, ezek szerint pont, hogy a társkereső való neked, mert ott vannak olyanok, mint te. :D

2021. jún. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
56%
De amúgy ilyen hisztit letolni ezen a témán 17 évesen... Hihetetlen.
2021. jún. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Hova rohansz ennyire? Majd megtalálnak téged is, de mondom, olyan hamar és gyorsan akarod, annyira fiatalon, nem is értem.

- És akkor mégis mikor veszítsem el a szüzességem? 30 évesen? Mikor kezdjem el építeni valakivel a jövőmet? 40 évesen? Gyereket mikor vállaljak? 50 évesen?

2021. jún. 27. 17:41
 26/34 A kérdező kommentje:
De akkor is van nekik párkapcsolatuk. Nem a k.rva FELSŐOKTATÁSBAN bénáskodnak.
2021. jún. 27. 17:43
 27/34 anonim ***** válasza:
95%

17-es és 15-ös vagyok.


"- Írjam le miért gáz? Mert lúzerek vannak ott. Nem a normálisak, akik képesek lennének egy normális kapcsolatra. A nem lúzereknek megy társkereső nélkül is az ismerkedés. Tessék. Leírtam."

Ez egy normális érv. Az, hogy ott "ciki" ismerkedni teljesen másról árulkodott, mint egy normális érvről és elvárásról.


"Szidhatjuk a cicababákat, de ők mégis tudnak valamit, amit a legtöbb társkeresős lúzer nem."

Kaptak egy jó testet. Nem tudnak semmit.


Gondolom már borzalmasan hiányod van a másik nemtől a megerősítésre, és nagyon vágysz a testi érintkezésre. Én megértelek, de azt is megértem, hogy a válaszolóknak visszataszító a feldühödött hangnemed.

2021. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
93%

Ha te ezt komolyan gondoltad, akkor itt vannak bajok. Szerintem nem feltétlenül csak párkapcsolatban lehet emgtanulni azt, hogy milyen egy rendes kapcsolat. Csinálhatod azt jól rögtön az elejétől. Egyébként azt, hogy eddig hány és milyen kapcsolataid voltak lehúzhatod a klotyón ha nincs egy normális családi modelled. Igen, az, hogy mennyire vagy képes egy egészséges párkapcsolat kialakítására a mintán múlik: amit a szüleid nyújtanak. Ha nekik kiegyensúlyozott és normális a kapcsolatuk, akkor már van egy jó minta előtted, tudod, hogyan működik, és kis eséllyel fogod elrontani.

Én azt javasolnám, hogy ehelyett a hiszti helyett inkább csinálj valami hasznosat, mert ezzel nem fogsz semmire se jutni. Esetleg lépj ki a komfortzónádból és kezdj el ismerkedni, ha annyira kell a farok.

2021. jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
93%

Arról beszélünk, hogy 17 évesen konkrétan meg vagy őrülve, hogy neked nem lesz senkid.

Mit tegyél? Válaszaidból ítélve pszichológushoz kellene menned, de minimum kellene egy barát neked, akivel megbeszélhetsz ilyen dolgokat. Mert egy normálisabb barát is megmondaná neked, hogy a jelenlegi gondolkodásmódod nem túl egészséges. És ezt nem sértésnek szánom.

2021. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
26%

Én megértem az aggodalmadat, nekem is volt egy ilyen korszakom, amikor attól rettegtem, hogy el fog menni mellettem az élet és egy idő után már túl késő lesz minden, szörnyű érzés. Szerencsére ez a helyzet nem tart örökké, és vagy egy új környezetben, vagy az interneten egy váratlan helyen bele lehet botlani valakibe teljesen véletlenül, ha nyitott szemmel jár az ember. Az olyan alkalmazások, mint a Tinder szerintem sem jók, mert az emberek nagyon felületesek és többnyire alkalmi partnereket próbálnak halászni. Ha van kedved, esetleg beszélgessünk, én kíváncsi vagyok, hogy milyen vagy belül. :)

24F

2021. jún. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!