Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogyha nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyha nincs barátom és esélyem sincs arra, hogy legyen, mert nem mozgok olyan körökben? Társkeresőt nem akarok.

Figyelt kérdés

Nem vagyok se csinos, se szép. Éppen ezért engem nem néznek meg a fiúk. Soha nem fordul meg utánam senki. Soha nem írt rám senki se instagramon, mint ahogy jónéhány osztálytársamra ráírnak folyamatosan. Igényeim nincsenek, amiből le lehetne adni, mert sose próbálkozott még nálam senki.

Azt vettem észre, hogy mindenki valakinek a valakije, és onnan ismeri meg a fiút vagy a lányt és úgy jönnek össze. Na itt a probléma, hogy nekem nincs senkim.

17 vagyok, egy éve költöztünk ide. Már jól megvannak a klikkek, szinte lehetetlen bekerülni egy olyan társaságba is, ahol vegyesen vannak fiúk és lányok. Manapság már nem úgy ismerkednek az emberek, hogy "Szia! Viki vagyok, lóghatok veletek?", hanem ott is úgy van, hogy vagy valakinek a valakije, és az a valaki bemutat téged és elhívnak ide-oda.

Van baráti társaságom, 3 lányból áll, akik valamilyen szinten befogadóbbak voltak. Nekik sincsenek fiú barátaik, de van párkapcsoltuk. Azért, mert vannak nővéreik, húgaik, bátyjuk, aki révén megismerhettek embereket. Nekem csak egy öcsém van, aki óvodás. Majd jönnek biztos az olyan kommentek, hogy akkor az óvodából barátkoztassam össze az öcsémet azzal a gyerekkel, akinek helyes, jóképű bátyja van, de az meg cink.


Kihozom magamból a maximumot, és így sincs semmi sikerem a fiúknál. Ennél fiatalabb és szebb már nem leszek, szóval most a sulis körökből kéne találnom valakit, mert munkahelyen nehezebb lesz. Amikor volt önbizalmam, akkor se volt semmi. Soha nem volt belém senki se szerelmes, senkinek se tetszettem még. Önbizalmam feleslegesen meg nincs, mert nincs mire büszkének és magabiztosnak lennem. Mások válogathatnak a pasik közül, én meg nem is válogathatok, mert egy sincs, akinek tetszenék.

Pedig sportos alkatom van, próbálok divatosan öltözni és mégjobban kiemelni a jó és előnyös tulajdonságaimat. Eddig összegumizva hordtam a hajam, vagy kontyban, de mostanában kiengedem, mert sokak szerint úgy jobban áll. Ennél többet nem tudok tenni.

Mit tegyek? Társkeresőt nem akarok, mert az nagyon ciki.


2021. jún. 27. 15:59
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
én 19 vagyok és nekem sem volt még senkim, tudom, hogy nehéz ezzel nem foglalkozni mert úgy érzed kevesebb vagy a többi lánytól, de tényleg csak magadnak ártasz ha mindig ezen görcsölsz és ez alapján határozod meg önmagad, ettől függetlenül te még egy értékes ember vagy, és lehet önbizalmad
2021. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint olyan NINCS, hogy egy átlagos, vagy akár egy átlag alatti kinézetű lány ne találjon párt, ha akar.


Társkeresőn biztos, hogy szinte azonnal belájkolnak vagy harmincan. És akkor még keveset mondtam.


21F

2021. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Hát drágám. Vegyél pár macskát. ;D
2021. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

#33


Skót lógófülűek, meg a Karthauzik nagyon cukik. Én ezeket a fajtákat javaslom.

2021. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!