Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Interneten beszélgetek egy fiúval, akivel eltudok beszélgetni, de nem fog meg annyira. Vele megbeszéltem, hogy elmennék hozzá, de nem azért mennék mert annyira élvezem a társaságát, hanem csak, hogy megkapjam tőle az első csókomat. Érdemes lenne mennem vagy még várjak inkább, hogy a megfelelő személytől kapjam meg? 17/L

2021. jún. 30. 10:00
A kérdező szavazást indított:
Menj el
Ne menj el
62 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Csak egy csók miatt? Nem lenne érdemesebb olyantól kapni az első csókodat, akit szeretsz, és ő szintén szeret téged? Hogy emlékezetes legyen, és legalább egy pasidtól kaphasd, nem pedig egy haverodtól.

Mióta ismeritek egymást? Ő mit érez irántad?

2021. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak azért szeretném ennyire, mert már 17 éves vagyok és még nem csókolt meg senki engem és már kínosnak érzem ezt. Kb 1 hónapja beszélgetünk és én nagyon tetszek neki szerintem.
2021. jún. 30. 10:21
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb lenne várni egy igazi első csókra, mint egy olyanra, amire csak azért vágysz mert szeretnéd már tapasztalni, nem pedig azért mert szereted őt.

Vagy hogy ha tényleg vele szeretnéd hogy megtörténjen, akkor még várj vele egy kicsit. Ki tudja, lehet idővel még meg is fog neked tetszeni. Az én pasim is 3 hónap után tetszett meg nekem, lehetséges, hogy neked is fog ő egy idő után, ki tudja.

2021. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos elég messze élünk egymástől, így szerintem nem tudnánk kapcsoaltot kialakítani.
2021. jún. 30. 10:39
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Az Istenre kérlek, hogy ne hamarkodd el!

Azon ne tépelődj, hogy 17 évesen még nem csókolt meg egy fiú sem!

Az iskolában, uszodában, barátnőid ajánlásával... nem tudnál kapcsolatot teremteni egy fiúval? A barátnőid ismerik mindkettőtöket, sejthetik, hogy huzamosabb ideig tartós lesz-e a kapcsolat.

2021. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha messze éltek egymástól, akkor gyorsan felejtsd el a fiút.
2021. jún. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De én igazából bem a csók élményére vágyok annyira, mert arra még tudnék várni. Itt közre játszik környezeti nyomás is, hogy körülöttem már mindenkinek megvolt ez..:c
2021. jún. 30. 10:40
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs olyan sok barátom, ezért inkább interneten ismerkedek. Próbálkozok a környékről keresni magamnak valakit, de van mikor távolabbi embereket dob ki.
2021. jún. 30. 10:42
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez így kb olyan, mint, például, amikor minden lány szinte csontsovány, olyan vékony, rajtad meg van egy pár súlyfelesleg, te viszont meg vagy elégedve a testeddel, és csak azért akarnál fogyózni, mert te vagy egyedül, aki nem egy csontrakéta.

Ne érdekeljen, hogy másokkal mi van! Ha még nem vágysz rá, akkor ne akard erőltetni.

Főleg hogy gondolom azok a lányok szerelemből csókolóztak. És te csak arra tennéd, hogy felvágj vele, hogy neked is megvolt már?

Ne, így ne csináld.

2021. jún. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj!!
2021. jún. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!