Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá írjak?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 22:12
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

valakinek tetszek akor nem várat meg ennyi ideig..


Értem én,hogy nem érhet rá a nap minden egyes percében válaszolni,írogatni mert van élete és nem érhet rá mindig mert pl dolgozik.


Ezt tiszteletbe is tartom meg azt sem akarom,hogy minden nap írogassunk,mert itt a nyári szünet és nem Bent punyadni kell a számítógép mogot hannem haverokkal hülyéskedni túrázni vagy dolgozni



De az,hogy négy napot kellet várnom egy válaszra..

Ezzel azt az érzést keleti bennem,hogy én nem érdeklem ott miért teperjek tovább.


elejinte megértetem,hogy nem válaszol olyan gyorsan csak napokkal később.


de ez Most más egy kicsit,randira hívtam.

2021. júl. 8. 23:35
 22/29 anonim ***** válasza:
91%
Édesfaxom, a mi időnkbe nem volt pikpok meg instra meg ilyenek, odamentünk a diszkóban, mondtuk pálinka vagy vodka lesz kisasszony, oszt roptuk napestig a táncot, aztán volt hogy hátramentünk a fűzfák mögé és meg esett ami ...de ilyen töketlenekdést nem műveltünk le hogy jaaaj bejelölt jaaaj enm jelölt viszsa, jjaaaj nem írt vissza , jaj vissza írt ...mi elsz most összefogunk hzasodni?!...
2021. júl. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

ez tetszet #22 😃

át jött,hogy mit akarsz igen tudom picsogásnak hangzik



a régi időkbe sokkal könnyebb volt akkor meg nem volt facebook insta stb módjuk nem tudom,hogy milyen ev járat vagy de mintha apámat hallotam

volna 🤣🤣


Figyelj én értem mit akarsz valahol igazad is van

De vedd figyelbe az én álláspontomat is kérlek!


Bár az én meglátásom szerint kicsit túltoltad de ez most mellékes

A lényeg at jött 🙂


Köszönöm szépen a válaszod ez is egy jó megláttas


Illetve a tobbieknek is köszönöm,hogy reagáltak

2021. júl. 9. 00:16
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsiak vagyunk a folytatásra!

:)

2021. júl. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Ez kedves írok majd ha ő írt 😊
2021. júl. 9. 10:44
 26/29 anonim ***** válasza:
48%
Tanuld meg, hogy a nőknél az ignorálás is nemet jelent. Ez ilyen.
2021. júl. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
#26 Ez nem igaz. Én pl. épp nyaralni vagyok, az utóbbi 5 napban pedig 21 embertől kaptam üzenetet. Kevés a netem (wifi sincs mindig), ezt mindenkinek meg is mondtam előtte, úgyhogy majd válaszolok, ha hazaértem. 2 srác is írt, akik tetszenek, de ők is tudnak várni vasárnapig. Ha nagyon fontos dolog miatt keresnének, akkor felhívnának.
2021. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Értem de nekem nem szolt és mondom mióta beszélünk ez meggy

most gondoljatok bele az én helyzetembe varnom kell egy válaszra is több napot elgondolkodtat,hogy vajon meg éri e folytatni

2021. júl. 10. 09:14
 29/29 anonim ***** válasza:

..ja! Hogy megéri e?


Nem!

Jobban jársz ha fokozatosan teljesen leszoktatod magad arról, hogy a nőkben valami "végső boldogság forrást" remélj. Ha másra fordítod energiáidat és vágyaidat sokkal értékesebb és értelmesebb életed lesz.

2021. júl. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!