Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Próbálkozzak vagy hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban, aki kb. november óta tetszik nekem. Tudni kell rólam hogy nagyon megosztó ember vagyok az osztályon belül, mert elégge félénk és introvertált vagyok. A lány baráti társaságában sem vagyok egy közkedvelt ember. Amikor a csaj a barátaival van akkor eléggé közömbösen viselkedik velem úgy ahogyan a többiek is abból a társaságból, viszont azon ritka alkalmakkor, amikor kettesben vagyunk, akkor nagyon aranyos. Olyankor állandóan mosolyog rám, mindig bókolunk egymásnak és mindent tud rólam. Nagyon jókat szoktunk olyankor beszélgetni. Az online suli alatt is mindig tőlem kért segítéget tanulásban, holott én 3-as 4-es tanuló vagyok ő pedig kitűnő. Amióta visszamentünk a suliba azóta a barátai is gyakran sugdolózak rólam, és néha azt is hallom tőlük hogy “én és a lány (nyilván a nevünkön)”. Ezeken kívül sajnos továbbra is ki vagyok közösítve abból a társaságból és úgy érzem, hogy ez gátol meg abban hogy komolyabban próbálkozzak. Szerintem attól félek hogy kinevetnének akkor ha nem sikerülne a dolog. Az lenne a kérdésem hogy érdemes lenne ráírnom a lányra a nyáron (leszarva a barátait) és ha igen akkor mivel? (eléggé zöldfülű vagyok csajozásban, chatelni meg nem szoktam és nem is szeretek)

2021. júl. 9. 19:41
 1/7 A kérdező kommentje:
amúgy 16 évesek vagyunk mindketten
2021. júl. 9. 19:44
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindenféleképpen írj ra:D Az hogy mivel, meg majdnem teljesen mindegy, akár leírhatod neki, hogyan érzel iránta, akár csak simán beszélgethettek.

Sok sikert:]

2021. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő is hasonlóan érez irántad, ezzel nem lesz baj; inkábba a társasága fog vissza téged, de ez most, írásban, és nyáron nem tényező, úgyhogy semmi gond nem lesz; hajrá!
2021. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz menni fog mert neki sem vagy közömbös
2021. júl. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A többi kommentelőnek igaza van, hajrá!
2021. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátainak akar megfelelni amikor bunkó veled. Bár nem tudom milyen barátok azok akik megszabják, hogy te kivel lehetsz kedves meg kivel nem. Ezt azért elmondhatnád neki később, ha már összejöttetek.
2021. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Figyelj, én a crushomnak szerelmet vallottam.


Ha nem szeret, nem szeret, nem próbálkozok, ha szeret, legyünk boldogok. Ennyi. Tudom, sokáig magam is stresszeltem ilyeneken, és értem, dee... Figyelj. Nincs sok értelme. Csak időhúzás. Persze, ha nem beszélnétek és oda állnál, hogy szia, tetszel, az fura lenne. Nekem is volt egy haveri viszonyom a sráccal. Voltunk olyan kapcsolatban, hogy tudja, hogy ki tetszik. Na, hát... Megtudta xD



By the way, nem, nem jöttünk össze és nem tetszettem neki. De utólag rájöttem, hogy nem működne a dolog.

2021. aug. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!