Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, titeket zavar ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar ha a srác visszahuzódóbb/nem olyan nagyhangú?

Figyelt kérdés
Szeretnén barátnőt találni, de egyszerüen rájuk se merek írni. Sokszor ejtettek már pofára, volt hogy csak le láttamozott, de olyan is hogy meg se nézte a lány. Voltak olyanok is, amikor próbáltam többet kihozni a dologból, de lekoptattak. Nem vagyok nagyon nyomulós, pont ezaz hogy már szinte beszélgetni is alig merek lányokkal.

2021. júl. 22. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem gáz, ha visszahúzódóbb vagy, van egy csomó olyan lány, akinek ez jön be.

de azért merj hozzájuk szólni, ne nekik kelljen minden lépést megtenni, mert az már nem aranyos, hanem fárasztó és idegesítő.

próbáld megtalálni az egyensúlyt.

2021. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az első mondat második felét javítanám. Messengeren, instán még siman beszélgetek velül, de ez élőben kínosba csap át. Próbálkozok, de nem tudom hogy mit mondjam élőbe
2021. júl. 22. 23:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten a csendesebb srácokat szeretem, de azokat akik azért tudják nagyjából hogy kezdjenek el egy beszélgetést, aki annyira szorongós típus hogy ez sem megy, azzal nem nagyon tudok mit csinálni, mert én is ilyen vagyok sajnos.
2021. júl. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én is ilyen vagyok, ezért lehet, hogy kicsit problémás lenne az első néhány randi. De emiatt nem utasítanék el egy fiút sem, ha amúgy minden jól megy közöttünk. Mondjuk remélném, hogyha már többször találkozunk, összejövünk akkor feloldódik, nem feszeng mellettem, mert egy olyan kapcsolat viszont csak nyűg mindkét félnek.

De ha jó vége lesz akkor meg később úgyis csak nevet majd az ember rajta, hogy mennyire félt az elején.

Szóval ne add fel, hajrá :)

2021. júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltán nem zavar, mert az ilyen fiúkat bírom.:)
2021. júl. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%

#1


Ahogy én tapasztaltam senkinek sem jövök be :(

Bár lehet csak azért mert csúnya vagyok 😅

2021. júl. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Amit messengeren és instán alkalmazol, azt a stílust vidd át a gyakorlatba, szemtől-szembe és ne félj megtenni. Ha elutasít, akkor elutasít. Jöhetnek a következők. Nem csak vágyakozni kell, de tenni is kell azért, hogy beteljesüljön a vágy.
2021. júl. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én elpoénkodnám az egészet a helyedben. Én se vagyok egy társaság kózéppontja, de a kedvesség és humor bejött már több lánynak is.
2021. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem zavarja őket, csak nem fogsz senkit érdekelni. Akinek bejönne hogy nem vagy nagyhangú, az nem fog közelíteni, te pedig alapból nem teszed meg, tehát nem fog történni semmi. Rosszabb esetben kifogsz egy borderline vagy egyéb kattant csajt és kicsinál.


Nyiss mások felé, kezdeményezz beszélgetést, viccelődj. Ne vedd komolyan az ismerkedést, fogd fel úgy hogy csak egyszer beszéltek, nem látod őket többé. Ha mégis, akkor meg kellemesen csalódsz majd.

2021. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%

Én ilyen fiú vagyok és emiatt még soha nem volt barátnőm


18f

2021. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!