Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kellene tennem? Vagy már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Vagy már veszett ügy?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, már nagyjából egy hete beszélgetünk. Bedobtam, hogy találkozzunk, mivel így látszana igazán, hogy működik e a dolog. Ő viszont azt mondja nem ér rá mostanában, de szívesen megismerne. Mit kellene tennem, várjak? Ha pedig nem akar találkozni, miért nem mondja meg?

2020. jún. 4. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg nem ér rá mostanában. Mondd neki, hogy okés majd szóljon ha ráér. Ha akar találkozni úgyis rád ír ha nem akkor nem. Nem feltétlen vesztett ügy nekem is 400 dolgom van mostanában minden nap. De akár még kicsit jobban meg akar ismerni mielőtt találkoztok és nem egy hét után csak látatlanba. Én sem találkoznék senkivel szívesen egy hét online beszélgetés után igazából.
2020. jún. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

#1 ?? :D Mégis mi dolga egy tininek manapság, karanténban számolja a hangyákat? Aki egy-két órára nem ér rá, ott tudod hogy a prioritási lista legalján vagy...


Jobban megismerni MIELŐTT találkoztok? Erre való a találkozó. 20 éve még nem is lehetett máshol kommunikálni, mint élőben, és lásd, nem omlott össze a civilizáció.

Mi a párommal pár óra levelezés, és pár óra chatelés után találkoztunk kb 4-5 napon belül, azóta együtt. Ha elkezdte volna húzni a féket, kifogásokat keresni, meg rinyálni hogy netről ismerkedés túl gyors, akkor jó eséllyel zsákutcának gondolom és otthagyom, mint előtte már sokakat. Aki szeretne valamit, az halad előre, aki pedig nem, az nem. Az ilyen értelmetlen időhúzáshoz van kedve a rossebnek.

2020. jún. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát de lehet tényleg a prioritási lista legalján van :D. Most ebbe nincs meglepő. Egy random ember akit nem ismerek csak neten beszélgettem alig egy hetet nekem is a prioritási listám legalján lenne. (Előtte mondjuk család barátok suli meg még 1000 más dolog) Főleg úgy, hogy egy jobb kinézetű lányra hetente írnak így rá kb. És mivel nincs már karantén 800 másik dolgom van más emberekkel találkozom lehet nincs időm vele foglalkozni. Legalábbis ha nekem van más dolgom lehet, hogy neki is van. A netes ismerkedésnek pedig pont az a lényege hogy neten ismered meg. Legalább az alapokat, hogy nem valami kamuprofilos pedofil. Ha valakit élőbe ismernék meg mint 20 éve akkor alapból egyszerűbb lenne. Lehet én vagyok a fura, hogy nem akarnék egy random csávóval találkozni csak mert rám írt egy hete. Ne érts félre én is 10000x jobban preferálom az élőben való találkozást nekem ez a ráírok valakire, hogy mizu tök hidegen hagy.

Az utolsó mondatoddal pedig 100%ig egyetértek ;)

2020. jún. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!