Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen érzés megölelni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés megölelni egy aranyos lányt? ⊂(・﹏・⊂)

Figyelt kérdés

👉👈

Tudom, hogy hülye kérdés, de... talán lesz olyan válasz, ami tetszik...👉👈

Néhányszor már álmodtam ilyesmit és az nagyon jó volt...

Baromi jó érzés volt, hogy valaki szeret és elfogad... aztán felébredtem. Nektek volt már ilyen?

Na szuper, megint egy kettő az egyben kérdés lett.^^'



2021. aug. 20. 01:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vannak aranyos történeteitek? :3
2021. aug. 20. 01:37
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Én olyat még nem álmodtam, hogy konkrétan megöleltem egy fiút, de olyat igen, hogy párkapcsolatban voltam. "Baromi jó érzés volt, hogy valaki szeret és elfogad" ugyanígy éreztem^^ Egyébként ha szerelmes vagy valakibe és őt öleled meg, az a legjobb érzés a világon [[elvileg:)]]
2021. aug. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
:))
2021. aug. 20. 02:23
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon jó érzés, mikor éjjel arra kelsz fel, hogy melletted egy édes lány szuszog... Olyankor oda tudod húzni magadhoz, mire kicsit felébred, és ilyen teljesen halkan kómásan benyögi, hogy "szeretlek"🥺🥺🥺🥺
2021. aug. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Jóféle, mert tiszta puha. :3
2021. aug. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Jó nektek :'3
2021. aug. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Én egy baráti ölelés után is jól érzem magam, nem csak akkor, ha egy szimpi lányt ölelek meg. Közben is mindig elmosolyodom és utána is jobb kedvem van.:D
2021. aug. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha valóban szereted és nemcsak egy szexpartnert látsz benne, akkor felemelő, boldog érzés.
2021. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Én még soha nem tapasztaltam, viszont azok alapján amiket hallottam, nagyon jó érzés. Főleg hogyha egy olyan lányt ölelsz meg akihez vonzódsz, akibe szerelmes vagy. Elvileg elfog valami meleg érzés ilyenkor.


17/F

2021. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 SIDLER22 ***** válasza:
82%

Nekem soha nem volt barátnőm és nem is nagyon beszélgetek lányokkal. Az egyetlen kapcsolatom velük, amikor odajönnek a társaságba és öleléssel köszönnek mindenkinek, köztük nekem is.

Hogy milyen érzés?

Ha éppen nem parfümözi szét magát akkor még egész elviselhető.

Ezen kívül mást nem érzek. Kicsit félek, nehogy elrontsak valamit (pl rossz helyen érintem meg) és ebből balhé legyen.

Ezen kívül eltölt egy felemelő érzéssel. Ilyenkor érzem, hogy legalább annyit érek még, hogy megöleljenek néhanapján.

Bár a nőmentes életembe néha kicsit fura, hogy mit jön ölelgetni egy kb idegen lány.

2021. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!