Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen érzés megölelni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés megölelni egy aranyos lányt? ⊂(・﹏・⊂)

Figyelt kérdés

👉👈

Tudom, hogy hülye kérdés, de... talán lesz olyan válasz, ami tetszik...👉👈

Néhányszor már álmodtam ilyesmit és az nagyon jó volt...

Baromi jó érzés volt, hogy valaki szeret és elfogad... aztán felébredtem. Nektek volt már ilyen?

Na szuper, megint egy kettő az egyben kérdés lett.^^'



2021. aug. 20. 01:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#10 bocsi, de ez eskü érdekel, azért írtad, hogy felemelő, hogy néhanapján megölelnek még, mert ti nem szoktatok ölelkezni a barátaiddal?

Én se beszélgetek fiúkkal, viszont nekem a barátnőim elég ölelgetős típusok, nagyjából mindig megölelnek, ha találkozunk. Ezért érdekelne, hogy ti szoktatok-e ölelkezni.


Amúgy számomra teljesen más érzés egy barátnő ölelése mint egy srácé, de gondolom ez másnál is így van.

2021. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 SIDLER22 ***** válasza:
100%

Mi fiúk nem szoktunk.

Én meg ráadásul SPD-s vagyok szóval kifejezetten utálom a bőr-bőrrel érintkezést. Akivel tehetem még kezet se fogok.

2021. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem, köszi:)
2021. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Lányként fiút nekem nagyon kellemes. Ilyen tisztaság és magashegyi erdő illata van a srácnak, akit ölelek. A testén nincs semmi puhaság (max talán a bőre), de a ruhái mindig azok. Ha megölelem, gyakran hozzábújok és az egyik oldalt ráhajtom a fejem. Néha megszorongat kicsit jobban, máskor csak annyit érzek, hogy körülfog a karjával. Ha nem túl rövid, még fél kézzel is jól esik az ölelés, amit tőle kapok.

Lányt ölelni meg puha dolog. Kissé zavarbaejtő a mellek és a "mell-mell kontakt" miatt, bár ez srácoknál biztos nem okoz gondot. Sok lánynak kellemes illata van és bújósak, őket biztos jó lehet megölelni. Nekem csak rövid öleléseim voltak lányokkal leginkább, amik hosszabbak, ott vagy zavarba jöttem és piroslott az arcom vagy pedig épp vigasztalt engem valaki.

2021. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezt a gép mögött nem fogod megtudni
2021. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!