Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok olyanba szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok olyanba szerelmes, aki nem az esetem?

Figyelt kérdés

Bekerültem egy haveri társaságba. Van 2 srác akik külsőre nagyon jól néznek ki, tökre az eseteim. Ők olyanok, akikkel szívesen el tudnék képzelni többet is és a fantáziámat is piszkálják. De van egy másik srác, aki külsőre nem az esetem, sőt még belsőre se, de valami mégis annyira megfogott benne. Ha együtt vagyunk, mindezek ellenére tökre egy hullámhosszra kerülünk és félszavakból is megértjük egymást. Tényleg úgy érzem, mintha 1000 éve ismerném.

Úgy érzem, hogy ő is így van ezzel, de mi van, ha nem?


2021. szept. 11. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"de mi van, ha nem?" ráb@$zás.

Ez az élet egyik játéka. Nem mindig olyanokba leszünk szerelmesek, akibe a józan ész szerint "kéne".

2021. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#2 direkt nem írtam le, hogy melyik milyen. Nem vagyok az a tipikus szőke fruska, ezért nem a fuckboyokra bukok. Úgy gondoltam ez a kérdésem szempontjából irreleváns, hisz róluk ti nem tudtok újat írni, mert én ismerem őket és a kérdésem az érzelmeimről szól. A két srác, akikkel szívesen összejönnék, okosak, egyetemre járnak, ambiciózusak és magasak. És ők a nyugodtabb fajta srácokhoz tartoznak. Ezt értettem a stílusom alatt, de amúgy egyikőjük sem göndör. Lol. A másik srác meg nem az ellentétük, de sokkal előbb kinézném belőle, pl hogy megcsalna vagy hazudna. A külsőségekről meg csak annyit, hogy alacsonyabb, mint azok a srácok, akik be szoktak nekem jönni… de valamiért mégis inkább hozzá húzok.

Röviden drága kettes, a feltételezéseddel nagyon messze lőttél. Mert ha az lenne a helyzet, amit írtál, akkor egyértelmű lenne a döntésem. De sajnos mind azok ellenére, hogy szeretek vele lenni, félnék megbízni benne

2021. szept. 11. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem miért kell bántani a kérdezőt, csak egy egyszerű kérdést tett fel.


Szerintem ez bármennyire is furcsa, normális dolog, az ember nem tudja kontrollálni az érzéseit, ahogy azt sem, hogy kibe szeret bele. Mivel csak feltételezed róla, hogy lehet megcsalna/hazudna, szerintem adj neki egy esélyt, ismerd meg jobban, ha már ennyire egy hullámhosszon vagytok, akkor én a helyedben ezt nem hagynám veszni:)

Küldj neki jeleket, és figyeld meg, hogy ő hogyan viselkedik veled. Nagyjából ezzel a módszerrel jöhetsz rá a legkönnyebben, hogy bejössz-e neki, ha nem mered megkérdezni.

2021. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#7 köszönöm a válaszod! Megpróbálom megfogadni, csak az ilyenekben elég béna vagyok. Mármint a jel küldésben😅
2021. szept. 11. 23:13
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, keresd a társaságát, érdeklődj felőle, sokszor vedd fel vele a szemkontaktust, mosolyogj rá, néha érintsd meg ha úgy adódik.

#7 voltam

2021. szept. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#7/12 köszi a válaszod! Ha ő is ilyesmiket csinál az vehető annak, hogy ő is hasonló képpen van, nem?
2021. szept. 12. 00:18
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem igen, ez lehet jele annak, hogy ő is kedvel téged:) Ha van bátorságod mindenképp kérdezz rá, nagy esély van arra, hogy hasonlóan érez.
2021. szept. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!