Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet ebből valami? Van nála...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? Van nála esélyem?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem az egyik lány az osztályunkból. Mögötte ülök ezért minden szünetben hülyülünk. Jóban vagyok vele, mindennap beszélgetünk órán is hátra néz szemezgetünk. Állandóan nevet a vicceimen, egyre személyesebb dolgokat is megoszt velem. Remélem ebből még lehet valami. Mit gondoltok erről? Esetleg komolyabbra is fordulhat a dolog?

2021. okt. 7. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Persze, ebből még bármi lehet.:)

(Csak vigyázz, nehogy bekategorizáljon egy jófej barátnak, akivel lehet hülyéskedni, meg lelkizni is.)

2021. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mersz lépni és flörtölni vele még felszedheted vagy folytatod ezt tovább, örök életre a barátja maradsz vagyis annak kategorizál be és felszedi valaki olyan akinek bejött és mert is lépni. Csak azt kell mérlegelni hogy ha nem jönne össze nem sajnálnád e barátként elveszteni
2021. okt. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Szeret, de még nem elég bátor közeledni. Talán fél az elutasítástól. Egy jó nevettetős viccén, nevetve bökd meg a vállát, karját, mellkasát és ilyenkor nézz a szemébe.
2021. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Lehetséges, hogy van esélyed, de én osztálytárssal nem jönnék össze. Persze, mindenki el tudja dönteni, hogy mit szeretne, de én nem tudnám esetleges szakítás után minden nap őt bámulni. :(
2021. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi esélyed. Felejtsd el.
2022. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
80%
Igen lehet, de tessék lépni, amíg szabad.
2022. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!