Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan reagálnátok, ha egy idegen srác rátok írna Instán vagy FB-on?

Figyelt kérdés
Szia! Nagyon szép vagy. Szívesen megismernélek. Van kedved beszélgetni?

2021. okt. 12. 08:24
A kérdező szavazást indított:
Szívesen megismerném, ha szimpatikus a képei alapján.
Megírnám neki, hogy nem szeretek neten ismerkedni.
Nem reagálnék.
Letiltanám.
Egyéb (Kérlek, írd le!)
35 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Én nem ismerkedek neten. A legtöbb egy abberrált barom. Vagy élőben egy félénk kisfiú és megszólalni sem tud. Tisztelet a kivételnek.
2021. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Hát te hány éves vagy csak megkérdezem mert megmondom neked hogy nekem minden nap kb 2-3 fiú mindig ír idegen mellette az engedelykeresem tele van de szó szerint van benne 30-40 pali mellette még akik rám írnak és archiválok. Ha storyt teszek ki messengeren 6-700 néző és tele szivez az egész pali és ne tudd meg milyen probalkozók vannak.....11évestől a 50-60 evesig családos apukám híres énekesek zenészek mindenki ...és nem kell velük foglalkozni ennyi az egész nem kell egyből kérdést kiírni hogy vissza írj e vagy ne haha😂😂😂
2021. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Insta, Facebook nem társkereső. Semmi értelme. A külső az egy dolog, s néha nem is a valóságot tükrözi, ami alapján már nem is biztos, hogy bejönne az illető. De végülis mit veszíthetsz? Próbáld meg.
2021. okt. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Na ez az a sablon szöveg amit naponta legalább 20 embertől megkapok.

Az insta és fb NEM társkereső.

2021. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig kedvesen megírtam, hogy nem szeretnék ismerkedni, vagy nem facen, a többsége gyökér módon reagált, így inkább már nem írok vissza.
2021. okt. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van párom és amúgy sem szeretek neten ismerkedni (meg úgy nagyon beszéogetni sem, max hívàsban), úgyhogy udvariasan visszautasítanám. Ha ezt nem fogadná el, és tovább írogatna akkor letiltanám.
2021. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem lány vagyok, de talál érdemben hozzá tudok szólni a kérdéshez. Azt tapasztaltam, hogy egy érdekesebben megfogalmazott, figyelemfelkeltően megírt levél még sokszor olyan személyt is elgondolkodtat, akinek alapból esze ágában sincs online ismerkednie. 1-2 évvel ezelőtt rengeteged chateltem online idegen lányokkal, és nem egyszer előfordult, hogy az adott lány később bevallotta, hogy csak azért kezdett el velem beszélgetni, mert valami egészen más tipusú üzenettel írtam rá, mint addig bárki más. Kétlem, hogy durva visszautasítást kapna egy olyan srác, aki teljesen más stílusban környékez meg egy lány.

(A "Szia! Nagyon szép vagy. Szívesen megismernélek. Van kedved beszélgetni?" tipusú levél nem ebbe a kategóriába tartozik, erre 90%-ban elutasító választ fogsz kapni.)

2021. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

A 7esre reflektalva irok egy peldat..


"A szemeid opalfenyu liliomkent ragyognak az egi szuzek palotajanak tavan..". 😂😂😂

2021. okt. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Laylah ***** válasza:
Szerintem inkább konkrét, beszélgetésindító dologgal írj rá. A "szia, nagyon szép vagy, szívesen megismernélek" azt tükrözi, hogy felszínes vagy, neked elég egy szép pofi, egy jó test és már fel is akarod szedni, holott nem is tudsz róla semmit. Nyilván, ha nem tartanád szépnek, nem írnál rá, szerintem felesleges ezt külön kiemelni. Inkább emelj ki valamit, ami láthatóan érdekli. Pl. ha kutyája van, akkor kérdezz rá, hogy hol vette, vagy mennyire kell vele foglalkozni, stb. Ha meg mondjuk táncol, akkor meg olyasmit, hogy mióta csinálja, jár-e valamilyen csoportba táncolni meg hasonlók. A lényeg, hogy olyasmire kérdezz rá, ami téged is érdekel, vagy legalább meg tudod játszani, hogy érdekel. Könnyebb elindítani egy beszélgetést, ha van közös téma. Azt sem kell külön megkérdezni, hogy van-e kedve beszélgetni, ha van, akkor nyilván visszaír, ha nincs, akkor meg nem. Felesleges túlbonyolítani meg sablonszövegekkel dobálózni. :)
2021. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!